Hostel Nakel Yenu

8.9Báječný
(1398)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 27 zařízení

O

Přijďte nás navštívit a prožít zážitek z argentinské Patagonie! Je to jen kousek od centra města a autobusového nádraží. Nakel Yenú se nachází ve velmi klidné a pěkné čtvrti. Najdete zde útulnou atmosféru, pohodovou atmosféru a dobrou hudbu, věci, které si užijete především po celodenní túře a treku. Nabízíme různé možnosti pro vaše ubytování: 6 dormů (se skříňkami) a dvoulůžkové / třílůžkové pokoje s vlastní koupelnou. Ať si vyberete cokoli, bezplatný přístup k internetu, WI FI, stejně jako povlečení, denní úklid a úschovna zavazadel. Budete potěšeni naším BBQ, naším asadem, v našem QUINCHO! Zde se scházíme, setkáváme se s dalšími hosty a vyměňujeme si cestovatelské zkušenosti. Naše QUINCHO zahrnuje plně vybavenou kuchyň. Poznejte náš Calafate, estepu a vynikající ledovce! Jsme dvojjazyčný personál ochotný zodpovědět všechny vaše dotazy. Máme všechny informace, které potřebujete, a můžeme vám pomoci naplánovat všechny vaše cesty, abyste mohli svůj čas využít na maximum! Brzy se uvidíme! (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola

Recenze

Bydlel v Mar 2024
10
Y
ydelnatte4232
Male, 31-40, Belgium
Located in a good spot close to the centre of town, staff were friendly and helpful and the hostel was clean with a well equipped kitchen
Bydlel v Mar 2024
9.7
A
Anonymous
Female, 25-30, Canada
Great hostel. Clean, comfy beds, security lockers can fit most big backpacks. Outlet and light per bed. Didn’t try the breakfast. Well equipped kitchen, hot showers w good pressure, clean toilets. Cute black cat that loves pets!! Card or cash to pay. Good location 15 min walk from bus or 10 min to the main street. Not super social but I managed to meet people to split a rental car for Perito Moreno and staff will let you know if others are looking. Good wifi.
Bydlel v Feb 2024
9.7
J
jackiewoodburn2362
Couple, 25-30, England
Great hostel, definitely better than the pictures show. Nice kitchen area that folks can socialise in but no real common room, just sofas in the hallway (these suffice though!). A great breakfast including eggs and banana bread, though you do have to pay extra. Only real negative was the kitchen sink drain was partially blocked which made washing up a bit of a hassle but this didn't really impact our stay too much. Would visit again!

Umístění

Pto. San Julian 244, El Calafate, Argentina
0.8km z vašeho města
map