Hostel

Hostel Mantra

  • Hostel
  • Mumbai, Indie
  • Zobrazit mapu
  • 14.14km z vašeho města
9.1Nádherný
(164)
  • Úroveň udržitelnosti 1
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 44 zařízení

O

Všichni jsme během této pandemie zažili naši největší výzvu a od té doby děláme vše pro to, aby bylo toto místo bezpečné pro všechny. Jako baťůžkáři věříme, že cestovatele v cestování nezastavíme. Takže jsme připraveni, když jste připraveni vy. Věříme, že cestování nebude stejné. Musíme se přizpůsobit novému normálu. Hygiena a čistota jsme vždy kladli vysokou prioritu. Náš úklidový proces jsme dále rozšířili dodržováním bezpečnostních pokynů pro Covid-19, abychom zajistili, že náš hostel je bezpečným prostředím pro každého. S vaší pomocí a naším odhodláním můžeme vrátit radost z hostelového zážitku, který všichni milujeme. Níže jsou uvedena některá z bezpečnostních opatření, která jsme přijali: 1. Pravidelná kontrola teploty a ochranné pomůcky pro personál. 2. Dobře informovaný personál, který ví, jakými protokoly se řídit v případě, že host vykazuje nějaké příznaky. 3. Pravidelně dezinfikujte pokoje, palandy, umývárny a všechna dotyková místa ve společných prostorách. 4. Online check-in a platby předem. 5. Dezinfekce a kontrola teploty během odbavení 6. Udržování sociálního odstupu a respektování prostoru druhých. 7. Udělejte si vlastní postel. S trochou úsilí si můžete být jisti, že máte čisté a svěží prádlo. 8. Dodržování bezpečnostních pokynů vydaných WHO a vládou. ---------------Vítejte v Hostelu Mantra, komunitě cestovatelů, průzkumníků a tuláků. My v Hostelu Mantra věříme, že cestování není omezeno pouze na prohlídky památek a zaškrtávání destinací z vašeho seznamu. Nacházíme se v největší předměstské čtvrti Bombaje - Andheri. Tato zelená oáza, zastrčená v klidné a tiché čtvrti, je ideálním místem k relaxaci a chvíli ven po přežití šílenství tohoto města. A pokud vám ještě zbyde energie, můžete vždy zamířit do okolních barů, hospůdek nebo zakousnout do nějaké opravdu dobré restaurace. Západní část Andheri je mezi místními obyvateli velmi známá svým nočním životem a my chceme, abyste se bavili jako místní s místními. Máme skvělé spojení na nejbližší vlakové nádraží s autobusovou dopravou přímo od našeho prahu nebo se můžete jen vydat na nejbližší stanici metra, která je jen 10 minut daleko. Cítíte se dobrodružně? No, stačí naskočit do rikši a za chvíli projedete provozem. Máme vnitřní a venkovní společný prostor, střešní chill zónu, smíšené ložnice, ženské koleje, soukromé pokoje a kokosovou palmu na našem dvorku. Všechny naše dorms a soukromé pokoje mají en-suite vany. Na začátek dne se podává jednoduchá snídaně. Chceme potkávat přátelské a zajímavé lidi. Hostel Mantra není komerční podnik. Je to komunita se srdcem a šancí zažít skutečný Západní Bombaj. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

13:00 - 23:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Společenská místnost

Recenze

Bydlel v Apr 2024
10
A
Anonymous
Male, 18-24, India
Best place to stay for backpacker and even solo travelers:) they have such a organised atmosphere..
Bydlel v Mar 2024
10
A
aKeeVuP8fQrea4md
Male, 18-24, India
Excellent place for stay, friendly staff, clean beds, comfortable and extremely friendly vibe. Enjoy the stay every time I am there
Bydlel v Mar 2024
10
A
a3KT7qWqWER1OCWX
Male, 31-40, India
Excellent place , full of life and friendly staff members . Clean and hygienic toilets , kitchen and located at the center of Andheri West. I loved the interior decorations and the entire vibe to this place. At jst 30 mins from the airport and 5 mins from the Metro station , this prima location cudnt be better.

Umístění

Bungalow no. 87, Janki Devi School Road, S.V.P Nagar, 4 Bungalows Mhada, Andheri West, Mumbai, Indie
14.1km z vašeho města
map