Hostel

Hostel Bialystok Centrum

6.0Dobré
(11)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 36 zařízení

O

Hostel Sweet Dream Centrum se nachází v centru Bialystoku pět minut od autobusového a vlakového nádraží. Hostel je obklopen parkem a zelenými zónami. Hosté milují procházky po našem okolí! Náměstí Rynek Kościuszki ve starém městě Bialystoku je skvělým místem, kde můžete začít objevovat. Poznejte místní kulturu v Muzeu Podlaskie a prozkoumejte sbírku kostelů a katedrál. Castel Branincki je 700 metrů od hostelu. Muzea, divadelní opera, Bazzylika Saint Rocha, nákupní centrum, bankomaty a banky jsou také v docházkové vzdálenosti. Bialystok je známý jazykem esperantem, který vytvořil Zamenhof, který se narodil v Bialystoku. Hostel nabízí bezplatné parkování a wifi v celém objektu. Naši zaměstnanci mluví polsky, anglicky, francouzsky, bulharsky a rusky. Jsme tu, abychom vám zpříjemnili pobyt. Podmínky a podmínky hostelu Sweet Dream Centrum: Storno podmínky: 3 dny (72h) před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 14:00 do 23:00. Odhlášení od 24:00 do 10:00. Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami. Ubytování může před vaším příjezdem provést předběžnou autorizaci vaší karty. Včetně daní. Snídaně není v ceně. Vhodné pro děti. Nekuřácký v celém hostelu. Domácí zvířata nejsou povolena. Omezení doby klidu od 22:30 do 08:00. Večírky nejsou v objektu povoleny. Kuchyňka není k dispozici po 23:00. Host je odpovědný za veškeré vybavení pokoje od příjezdu do odhlášení. Pokud host zaznamená jakýkoli problém v majetku, musí neprodleně informovat správu. Vedení hostelu sweet Dream má právo kdykoli zrušit vaše podmínky, pokud host porušil pravidla ubytování. N.B. když host vyplní všechny informace na webových stránkách Hostelworld nebo jakéhokoli partnera HW, znamená to, že host souhlasí a přijímá všechny podmínky pro Hostel Sweet Dream. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 00:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Přístup klíčovou kartou
Snídaně není zahrnuta

Recenze

Bydlel v Jul 2023
9.7
A
Anonymous
Male, 41+, USA
only down side is the 91 steps you have to climb up everytime.
Bydlel v Nov 2022
9.1
P
paulaveriss4741
Male, 31-40, England
I was only here for one night but had a pleasant stay. Hostel had two bathrooms / showers and opportunity to make tea and coffee. Wasn't any dorms so really no atmosphere. Email to guests with instructions on accessing room was given in Polish - there was no receptionist on duty when I arrived, but I understand enough to work it out. Perfect for a brief stay if on a budget.
Bydlel v Jun 2022
8.3
S
strawdesign4785
Female, 41+, USA
The thing I was most struck with when I arrived was that the hostel is on the 5th floor or 6th floor of the building if you don’t count floors as the Europeans do. No elevator. The hostel is pleasant enough and fairly close to the bus station. An 18 minute walk and you’ll be in an area of lots of bars and restaurants.

Umístění

Księdza Adama Abramowicza 1, 36/31, Bialystok, Polsko
0.4km z vašeho města
map