Nocleh se snídaní

Hostal Emalafquen

  • Nocleh se snídaní
  • Pucon, Chile
  • Zobrazit mapu
  • 0.35km z vašeho města
9.7Nádherný
(150)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 21 zařízení

O

Hostal Emalafquen se nachází v centru města, velmi blízko autobusového nádraží Máme pokoje s vlastní koupelnou a společnou koupelnou. K dispozici je kuchyň pro hosty a bezplatné připojení k internetu. Máme také k dispozici bezplatné parkoviště a nabízíme turistické informační služby. Za pěkného počasí si můžete užít naši velkou zahradu. Neustále inovujeme údržbu hostelu, abychom našim hostům nabídli více pohodlí a přístřeší. Hostel nabízí příjemnou rodinnou atmosféru a je velmi vstřícný. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

10:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
BBQ
Snídaně není zahrnuta

Recenze

Bydlel v Nov 2022
10
A
aRA1U8HQ8iGyQ9l9
Couple, 41+, USA
This hostel was clean, spacious and in an excellent location to downtown Pucon. We were able to keep our vehicle off the street and appreciated the use of the kitchen and dining room areas.
Bydlel v Apr 2022
10
A
Anonymous
Male, 31-40, Canada
Emma was super nice and helpful always trying to help out in any way.
Bydlel v Feb 2022
10
M
michael85sheppard6898
Male, 31-40, England
We loved staying at Emma’s wonderful hostel :) The hostel itself is beautiful, the room large and comfortable, the kitchen great for cooking our own food, the rest area perfect for hours sat at a laptop planning next adventures in Chile! And Emma herself is a delight…kind, hospitable, and very welcoming. We wouldn’t hesitate to recommend staying in this lovely, centrally-located hostel in the beautiful town of Pucon :) Thank you Emma! Much love, Mike and Jo

Umístění

Arauco 565, Pucon, Chile
0.4km z vašeho města
map