Hostel

Hammock Hostels

9.8Nádherný
(59)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 22 zařízení

O

Vítejte v Hammock Hostels – domově postaveném na vizi sbližování batůžkářů a světových cestovatelů v jednom živém prostoru. Ve světě, který se často cítí rozdělený, věříme v sílu sdílených zážitků, kulturní výměnu a neuvěřitelná spojení, která lze vytvořit při objevování naší krásné planety. Naším cílem je vytvořit prostor, kde se mohou bloudící duše sjednocovat, vyměňovat si příběhy a vytvářet přátelství na celý život pod jednou střechou. Ať už jste sólo dobrodruh hledající nové obzory, zvědavý nomád hledající působivé příběhy nebo temperamentní průzkumník, který přijímá neznámo, zveme vás, abyste se stali součástí naší vřelé globální komunity. Podělte se o své příběhy, poslouchejte strhující anekdoty a učte se od spolucestovatelů, kteří před vámi prošli neprobádané stezky. Storno podmínky: 48 hodin před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 13:00 do 16:00 . Odhlášení od 8:00 do 11:00. Platba při příjezdu v hotovosti. Daně nejsou zahrnuty – 12,00 % Snídaně není v ceně. Žádný zákaz vycházení. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

13:00 - 24:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Společenská místnost
Snídaně není zahrnuta
Klimatizace
Teplé sprchy

Recenze

Bydlel v Jun 2024
10
J
jargnar9963
Male, 31-40, India
The #1 hostel in Mumbai.
Bydlel v Jun 2024
10
E
elishagretton7504
Female, 18-24, England
Amazing hostel!! I had the best time. The owner Priya and her staff are lovely. I lost my luggage so they really helped me with contacting the airport and allowed me to check in very early in the morning. Very friendly and welcoming atmosphere, got given lots of recommendations in the area to try and they took us on a walking tour around Bandra where I learned a lot about the area and tried some street food. Great atmosphere, will definitely be staying again!
Bydlel v May 2024
10
C
carolineglomseth6556
Female, 31-40, Norway
By far the cleanest, safest and most comfy hostel I’ve stayed in. Staff very helpful and nice. Will always choose Hammock whenever I return to Mumbai.

Umístění

50 A, PLOT 950, HUMA BUNGALOW, CHUIM VILLAGE, KHAR, Mumbai, Indie
7.1km z vašeho města
map