Hostel

Hai Lodge

9.8Nádherný
(24)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 47 zařízení

O

Cool hostel v japonském stylu. Pouze 3 minuty chůze od hlavní gondoly v lyžařském středisku Tsugaike v Hakubě. Skvělá lokalita v blízkosti autobusového nádraží, turistického informačního centra, restaurací, obchodů, Onsen a taxíků. Salonek s kulečníkem a dobrými vibracemi. Cool Personál, parkoviště, prádelna a plně vybavená kuchyň pro ty, kteří rádi vaří. Snídaně a welcome drink v ceně Ahoj! Protože je to pravděpodobně první slovo, které se naučíte. Hai znamená v Japonsku „ano“ a my věříme, že „ano“ je dobré slovo. Dáte si pivo? "Ahoj!". Chtěli byste rozdrtit nejhlubší prášek na zemi? "Ahoj!" Chtěli byste se ubytovat ve špatné chatě, která je chlazená, levná a veselá? "Haaaaiiiiiii!". Vidíš, jak snadné to bylo? Přijďte k nám do Hai! Ubytujte se a vezměte si pivo, postel a nechte se pohřbít! Místo je super uvolněné, s přátelskou a vychlazenou atmosférou. Máme úžasné postele, které nezruinují. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

t_ Politiky

Žádná večerka

Nekuřácký

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Bezplatná doprava z letiště
Zdarma přístup k internetu

Recenze

Bydlel v Jun 2024
10
A
annazehrung7485
Female, 25-30, Australia
Wow! What an amazing stay at Hai lodge! I came in the green season to be up in the mountains and do some hiking. It wasn’t very busy at the lodge and there was such a great familial, comfortable atmosphere. Would definitely recommend if you want a place to feel like home in the mountains. Can’t wait to try to come back in winter for some skiing next time.!
Bydlel v Apr 2024
10
L
leilaniklawrence6424
Female, 18-24, Australia
Such a great place. Very friendly staff!
Bydlel v Mar 2024
10
A
ashbobkar
Female, 18-24, Canada
The BEST hostel in town! Ended up extending my stay as the staff and people staying there were so awesome, the facilities are clean and well equipped, and the location is perfect!

Umístění

652 Chikuniotsu Otari-mura, Kitaazumi-gun, Nagano (Hakuba), Japonsko
6.7km z vašeho města
map