Hostel

Ha Long Aroma Hostel

8.6Báječný
(35)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 26 zařízení

O

Ha Long Aroma Hostel vám nejen pomůže snadno navštívit zajímavá místa na vaší cestě, ale také vám poskytne skvělý zážitek z pobytu. Ha Long Aroma Hostel je útulný, pohodlný a vstřícný a nabízí pokoje na koleji i soukromé pokoje zařízené ve vietnamském kulturním stylu. Internet s počítačem ve vstupní hale a Wi-Fi pokrytí celého hotelu zajišťují snadné připojení pro zábavu, rodinný kontakt a práci. Otevřený bar a kuchyně, pěkné stoly a židle v prvním patře vám poskytují skvělou atmosféru, kde můžete odpočívat a získat více přátel. Všechny soukromé pokoje se skládají z TV, minibaru, šatní skříně, toaletního stolku a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Restaurace je k dispozici pro vaše každodenní snídaně zdarma. ***Zásady a podmínky vlastnictví: 1. Storno podmínky: 3 dny před příjezdem. 2. Check in od 14:00 do 23:00. 3. Odhlášení před 12:00 (v poledne). 4. Platba při příjezdu v hotovosti nebo kreditní kartou. 5. Daně: včetně. 6. Snídaně: v ceně. 7. Zákaz vycházení. 8. Zákaz kouření na pokojích, ale prostor pro kuřáky je zajištěn. 9. Pracovní doba recepce: 24 hodin. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Možnost platit kreditní kartou

Žádná večerka

Nekuřácký

Včetně daní

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Výtah
Klimatizace
Teplé sprchy

Recenze

Bydlel v Sep 2023
8.6
R
Rick_Marshall9730
Male, 25-30, England
Very attentive, friendly and kind staff. Hostel situated away from main city in hotel district, much quieter but easy to source taxis if heading into town. Staff are able to organise Ha Long Bay tours / motor bike hire and transfers easily. Only negative was that there was no security for valuables that I could see. Otherwise very good value for money if you’re looking for a quieter hostel in Ha Long Bay 👍🏼
Bydlel v Jun 2022
7.1
A
Anonymous
Male, 18-24, England
If your looking to meet other travellers, not the best hostel as it is mainly Vietnamese people
Bydlel v Jun 2022
5.7
K
kimberlymcraig1738
Mixedgroup, 18-24, USA
I found the people that run this hostel to be pretty rude. The dorms were ok but they didn't assign me a bed or give me a key to my locker. I had to ask for everything that at most places is provided for me. The bathrooms didn't have TP or soap. There were also mosquitos in all of the bathrooms. The room was nice and cold and it was was within walking distance of the beach.

Umístění

Block LV1-19, Sun Premier Village, Bai Chay Ward, Ha Long, Vietnam
3km z vašeho města
map