Hostel

HI-Quebec- Auberge Internationale de Québec

9.3Nádherný
(3767)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 48 zařízení

O

Auberge Internationale de Québec je 4hvězdičkový hostel, který se nachází v srdci starého Quebecu uvnitř hradeb a opevnění. Je v docházkové vzdálenosti od Château Frontenac, muzea, nákupní oblasti, nočního života a všech hlavních turistických a kulturních atrakcí města. S těmito 266 lůžky je to největší HI-hostel v Kanadě. Nabízí ubytování v soukromém pokoji i ve sdíleném pokoji, najdete tu možnost, která vyhovuje vašim potřebám. Hostel vás okouzlí svými budovami předků, a proto se všechny pokoje od sebe liší a všechny mají jedinečné kouzlo, které můžete objevit. Užijte si tyto společné prvky pro všechny pokoje: • Žádná místnost s kobercem • 10 stop stropy • povlečení a ručníky • Okna, která lze otevřít v létě Na místě je také café-bistro, wi-fi ve všech prostorách, plně vybavená kuchyně dostupná všem cestovatelům, přátelský personál, který vám pomůže objevit Quebec City. Hostel má skvělou a soukromou terasu s míchanými bylinkami pro vaše vaření. volné aktivity se stážistou. Abyste mohli zůstat na koleji, musíte být starší 18 let. CITQ # 075902 (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

16:00 - 24:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Komentovaná prohlídka města zdarma
Šatní skříňky

Recenze

Bydlel v Jun 2024
10
M
mirafo998527
Female, 31-40, Canada
Fun place to stay in. Not too crazy with a pool and foosball table. Stuff friendly and helpful. When I am back in Quebec then booking the same place. Thank you HI Quebec.
Bydlel v Mar 2024
10
A
Anonymous
Female, 41+, New Zealand
Great place! Hopefully they may install a lift sometime.
Bydlel v Feb 2024
10
A
Anonymous
Female, 31-40, USA
They just renovated (and part was still under construction, but that didn't take away from the experience), so it was super nice. I loved the breakfast in the basement bar area and took advantage of their free city walking tour as well. The location was super perfect - we went for the Winter Carnival, and it was very close to everything. We were also able to make friends easily because of all the shared common areas. Highly recommend!

Umístění

19, Rue Ste-Ursule, Quebec, Kanada
0.3km z vašeho města
map