Hostel

Gypsy's Home Stay

9.8Nádherný
(4)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 7 zařízení

O

Ubytování se nachází asi 13 km od Pari Mahal, 2,7 km od Shalimar Bagh a 11 km od zahrady Chashme Shahi. Tulipánová zahrada Indiry Gandhi Memorial je vzdálená 12 km a Hari Parbat 12 km od hostelu. Některé jednotky v hostelu mají sdílenou koupelnu s bidetem a pantoflemi a výhled na hory. Každé ráno se v hotelu podává asijská, vegetariánská nebo halal snídaně. Gypsys Home Stay stojí 13 km od svatyně Roza Bal. Nejbližší letiště je letiště Srinagar, 36 km od ubytování. Důležitá poznámka: Storno podmínky: 72 hodin před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 12:00 do 18:00. Odhlášení od 8:00 do 11:00. Platba při příjezdu v hotovosti. Daně nejsou zahrnuty – 12 % Snídaně není v ceně. Žádný zákaz vycházení. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

12:00 - 18:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Zdarma WiFi
Společenská místnost
Snídaně není zahrnuta
Teplé sprchy
Údržba
Recepce (omezené otevírací hodiny)
Možnost stravy

Recenze

Bydlel v Dec 2023
10
A
aN2zndhuWM62op0o
Female, 18-24, India
I recently had the pleasure of staying at John's homestay, and I must say it was an exceptional experience. John went above and beyond to make our stay memorable. From providing excellent care to guiding us through the city's gems, he truly made us feel at home. His hospitality extended to sharing valuable information about the city, ensuring we explored all the must-see places. What stood out was – he surprised us with a good cup of coffee everyday and provided hot bag in minus temperature.
Bydlel v Dec 2023
10
A
an7CDfSRzIFFo11d
Male, 25-30, India
Go for it blindly. Host John Bhai treated me like a family and took care of me like a brother. Rooms are neat and clean with proper heating and hot water. This place has a running kitchen with all essential utensils and a big garden . I am sure you will enjoy your time here like I did.
Bydlel v Jun 2024
9.4
C
Chrisprem111753
Male, 31-40, India
Gypsys home stay is a home away from home. Very nice place with a wonderful host. I really enjoyed my stay over there.

Umístění

khar mohalla chandpora harwan srinagar, harwan srinagar kashmir, Srinagar, Indie
11.6km z vašeho města
map