Free Cerveza

9.2Nádherný
(1770)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 19 zařízení

O

Free Cerveza je zábavný glamping hostel, který se nachází přímo na krásném břehu jezera Atitlan. Naše úžasná nemovitost u jezera má výhled na 3 nejslavnější sopky Střední Ameriky - San Pedro, Atitlan a Toliman. Máme bar plně zásobený všemi vašimi oblíbenými alkoholickými (i nealkoholickými) nápoji, kompletní snídaňové, obědové a večerní menu připravené našimi gurmánskými mayskými kuchaři. Nabízíme soukromé možnosti glampingu (1-3 osoby) a také náš velmi oblíbený útulný dům u jezera, který sedí na vodě. Všechny typy ubytování jsou plně vybaveny elektrickou energií a teplými přikrývkami. Všichni hosté mohou neomezeně využívat zařízení a vybavení hotelu Cerveza. Můžete se opalovat a plavat v našich soukromých docích, užívat si neomezené používání našich paddleboardů a trubek, vzít si naše kajaky na malé dobrodružství, zen ven s našimi podložkami na jógu na naší plošině u jezera nebo se připojit k jedné z našich zábav. denní činnosti! Máme také omezený přístup k WIFI - i když slibujeme, najdete lepší spojení s lidmi a atmosférou. V poslání chránit naše krásné prostředí majitelé postavili tuto nemovitost s láskou, za použití ekologických materiálů a technologií, jako jsou kompostové toalety, recyklované dřevo a skleněné lahve a LED osvětlení. Free Cerveza se nachází v Santa Cruz la Laguna na severním břehu jezera Atitlan, pouhých 10 minut jízdy lodí od hlavního přístaviště v Panajachel. Můžete dokonce požádat řidiče, aby vás vysadil přímo v našem soukromém přístavišti! (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 20:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Společenská místnost
Snídaně není zahrnuta
Výměna knih

Recenze

Bydlel v May 2024
10
A
aAwgm28qZ3mf7aea
Female, 18-24, Canada
MEMORABLE! 100% recommend it
Bydlel v Apr 2024
10
A
Anonymous
Female, 31-40, England
Blimey.. what a cracking spot. Guaranteed to have a good time. Volunteers are bloody brilliant and go out of their way to make you feel welcome. Special shout out to Maddy who organised one of the activities and made me feel right at home. Would come back again in a heartbeat!
Bydlel v Apr 2024
10
A
Anonymous
Female, 18-24, USA
this hostel was so amazing, the staff was great, food was amazing, great vibe. Super easy to get around the lake from here and the hostel helped us book shuttles etc. The only thing I would ask for is fans in the tents and maybe some new blankets.

Umístění

Santa Cruz La Laguna, Lake Atitlan, Santa Cruz La Laguna, Guatemala
0.3km z vašeho města
map