Nocleh se snídaní

Family Macedo's Bed & Breakfast

7.9Velmi dobré
(54)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 23 zařízení

O

'Family Macedo's Bed & Breakfast' se nachází hned za kostelem Anjos v živé, smíšené rezidenční čtvrti ve staré části Lisabonu, v blízkosti stanice metra Anjos. Dům v typické portugalské architektuře 19. století je obýván tradiční portugalskou rodinou a má soukromou vnitřní zahradu a pěkný výhled. V penzionu Family Macedo budete mít vynikající kvalitu v přátelské a osobní atmosféře s ochotnými hostiteli. Nabízíme Vám příjemný pobyt v pohodlných pokojích, většinou zařízených starožitným ušlechtilým nábytkem v tradičním portugalském stylu. Většina nábytku pochází ze soukromé sbírky rodiny Macedo. Můžete využít kuchyň je stvořena pouze pro samoobslužné snídaně, můžete využít i náš krásný interiér zahrada. Pokoje pro hosty nemají vlastní koupelnu, ale každé patro sdílí dvě bezvadně čisté a krásné koupelny, jedna pro ženy a jedna pro muže. Family Macedo's je otevřen po celý rok. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

16:00 - 20:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Parkování pro jízdní kola

Recenze

Bydlel v Jul 2022
10
A
alexxwest002074
Couple, 18-24, England
We LOVED this place! My boyfriend and I stayed in Lisbon for 4 nights and this house was perfect! The house itself is amazing, lovely area outside and the location was perfect. We thought Lisbon was absolutely beautiful and 100% would love to come back and stay here again. Antonio was great, he gave us so much information about where to go and what to do (not only within Lisbon but also for Alvor which is where we were headed next). He was very hospitable and we really appreciated it. Thank you!
Bydlel v Jun 2022
10
A
ajxEULIMckeJKtyP
Female, 41+, England
Great stay at Family Macedo, very clean, Antonio was very welcoming, no issues. Great location, wifi working perfectly! Definitely recommend!
Bydlel v May 2022
10
A
aVbphGsXakjvqQ7I
Couple, 25-30, Canada
My partner and I loved our stay at Macedo’s! It’s a beautiful place in a very convenient location. Our host was gracious and extremely helpful and we absolutely would stay again! Many thanks!

Umístění

Rua Palmira, 44, Lisabon, Portugalsko
1.2km z vašeho města
map