Hostel

Eskapo Verde Moalboal

9.4Nádherný
(23)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 19 zařízení

O

Naše místo se nachází v blízkosti Panagsama Beach Moalboal a vodopádů Kawasan, mezi Moalboal a Badian a je skvělé pro sólo dobrodruhy, páry a (zejména) velké skupiny. Máme čtyři chatky vhodné pro páry s vlastní koupelnou a teplou sprchou a čtyři společné pokoje, každý s 10 lůžky a společnými koupelnami pár kroků od pokojů. Samozřejmostí je restaurace s denním bufetovým stravováním (pro předem objednané skupiny) a výběrem a la carte, včetně vegetariánských variant se zaměřením na filipínské a cebuánské pokrmy. Mezi naše aktivity patří paddleboarding, mořské kajaky a průzkum mangrovů na místě a dobrodružné výlety do místních kaňonů a hor prostřednictvím našich partnerů. Chtěli jste někdy prozkoumat panenskou přírodu bezprostředně obklopující váš pokoj? Chtěli byste jít spát serenádou cvrčků a svištěním ventilátoru? Probudit se serenádou zpěvných ptáků? Chcete si užít tropický ostrov tak blízko přírodnímu prostředí, jak jen to dokážeme? Jednoduché, sdílené ubytování nebo pohodlné chatky, vlastní restaurace, kvalitní filipínská jídla, mycí zařízení, dobrodružné výlety. To vše pro vás máme. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 18:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Snídaně není zahrnuta
Zasedací místnost
Světlo na čtení

Recenze

Bydlel v Mar 2024
10
J
janssonemilia006884
Female, 18-24, Finland
All in all a perfect stay. Great food in the restaurant. Absolutely wonderful owners. Felt like living in a proper resort although I was staying in a dorm. Real backpacker luxury!!
Bydlel v Mar 2024
10
S
squadrajohn6491
Male, 31-40, USA
Amazing place. Beautiful, simple, everyone is very nice and welcoming. Best food I had in the Philippines, too!
Bydlel v Mar 2024
10
A
Anonymous
Male, 25-30, England
Although short, our group had a great time at Eskapo. Exactly what as advertised - close enough to get a tuk tuk to the canyoneering at Kawasan falls (why we chose this hostel) or Moalboal for night time activities. Dorm room and food options were great. Owner Simon and staff were fantastic and everyone around the hostel had extremely welcoming aura. Would 100% consider a longer stay / recommend to anyone in the area.

Umístění

Santander-Barili Road, Brgy. Bugas,Badian, Moalboal, Filipíny
6.5km z vašeho města
map