Hostel

Eroz Hostel Old City

9.4Nádherný
(47)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 24 zařízení

O

Chtěli byste zůstat v jednom z jedinečných ikonických míst starého města Istanbul s jeho velmi zvláštním zážitkem, kde se staré a nové setkávají, je nádherně umístěn v tomto starobylém městě, které potkávají Sultanahmet, Galata, Taksim, Beyoglu, Eminonu, Beyazıt, Laleli , jako shrnutí historie Istanbulu. Čeká na vás jiná chuť, pro úplně jiné zážitky. Svůj čas si můžete užít jako jednotlivci, s přáteli, s rodinou. Přečtěte si knihu, poslouchejte hudbu nebo se připojte k našim různým aktivitám. Eroz Hostel Old City - Smluvní podmínky: Storno podmínky: 2 dny před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 14:00 do 22:00 . Odhlášení před 11:00 . Platba při příjezdu pouze v hotovosti. Přijímáme tureckou liru, euro, dolar, libru. Cena zahrnuje všechny daně. Žádná snídaně. Všeobecné: Recepce otevřena do 22:00. Náš hostel je v současné době na cestě k dokončení, takže během vašeho pobytu může dojít k nějaké údržbě a renovaci. Pokud přijedete po 22:00 v den příjezdu, informujte nás prosím. V opačném případě budeme předpokládat, že se nedostavíte a rezervaci po půlnoci zrušíme. Kouření je povoleno pouze na zahradě, alkohol není povolen vůbec. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Komentovaná prohlídka města zdarma
Společenská místnost
Snídaně není zahrnuta
Klimatizace
Zasedací místnost

Recenze

Bydlel v Jul 2024
10
A
Anonymous
Male, 18-24, India
Pretty Perfect stay in Istanbul with old city vibes. Strongly recommend.
Bydlel v Jul 2024
10
A
Anonymous
Male, 18-24, Saudi Arabia
I can’t stress enough how nice and hospitable the host was, he was kind enough to let me check in really early. An honest and hardworking man everyone at the hostel respected him. The place is spotless and cleaned everyday which is baffling at this price. I would recommend this hostel to anyone going to Istanbul. One good thing is the location is in an authentic area with locals and no tourists which means no one will try to rip you off in shops in this area which is amazing!
Bydlel v Jul 2024
10
J
jakeytowers5968
Male, 18-24, England
The host Erhan was very polite and welcoming. The hostel is in a great area in the Old City away from the touristy areas for an authentic Istanbul experience. Theres a nice roofterrace too.

Umístění

Koca Mustafa Pasa Mahallesi Pulcu Sokak No : 58, Istanbul, Turecko
3.6km z vašeho města
map