Hostel

EKKO Hostel

9.1Nádherný
(172)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 20 zařízení

O

Ekko Hostel je komunita cestovatelů jen 15 minut od centra (pěší vzdálenosti) v Tepoztlán Morelos, s fascinujícím výhledem na hory a krásnou a rozsáhlou zahradou, která vám dává klidný pocit svobody. Ať už si vyberete soukromý pokoj, kemp, smíšenou nebo pouze dívčí kolej, hostel Ekko je perfektním místem pro ty, kteří hledají pocit komunity v teplém a útulném domově, jako je pobyt v Tepoztlánu. V hostelu je kavárna, kde si můžete vyžádat nápoje a nechat si je doručit do pokoje a/nebo do chladicích prostor. Hostel také nabízí malé akce a různé lekce (jako je jóga, tanec, tai ji atd.) po celý týden pro ty, kteří mají zájem. Nabízíme také expedice a prohlídky s průvodcem pro ty, kteří chtějí zažít a vidět to, co ne každý turista uvidí nebo zažije. V docházkové vzdálenosti (5 minut nebo méně) jsou bio obchody, obchody s potravinami, restaurace a obchody s kouřením. Zásady a podmínky hostelu EKKO: Storno podmínky: 72 hodin před příjezdem. Příjezd: 15:00 Odjezd: 12:00 Platba při příjezdu v hotovosti. Snídaně není v ceně. Všeobecné: Recepční služba je otevřena od 8:30 do 21:00 Žádný zákaz vycházení. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

12:00 - 21:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Parkování zdarma
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Parkování pro jízdní kola
Snídaně není zahrnuta
Adaptéry
Teplé sprchy

Recenze

Bydlel v Jan 2024
10
I
isadoredane5432
Male, 18-24, USA
Amazing spot. Peaceful. Just do yourself a favor and go.
Bydlel v Oct 2023
10
B
bennettgirardot9780
Male, 31-40, USA
Wonderful little hostel tucked away from the busy main road. Cool hippie vibe and the staff were all very warm and welcoming. Only a 15 minute walk from the main town square and a 30 minute walk or short ride from several hiking spots.
Bydlel v Jan 2023
10
I
ilanbuzzetti1765
Male, 25-30, USA
It was amazing. The physical and energetic environment is just amazing. My friend and I got to spend a very chill morning learning to tightrope and playing volleyball and stuff with the staff. Santiago, Guillermo, Pauline, Emu, Kiki are all suuuuper friendly. The place is well kept and cared for and the staffers genuinely care about the guests. Looking forward to staying here again.

Umístění

Av Revolución de 1910 82, Tepoztlan, Tepoztlan, Mexiko
1.3km z vašeho města
map