Hostel

Dinna Nature Hostel

9.6Nádherný
(19)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 33 zařízení

O

Uprostřed malé, nejtradičnější, nejkrásnější a nejmalebnější vesnice v Sigiriya, Dinna Nature Hostel je krásný a vysoce kvalitní hotel, který našim hostům umožní zažít dovolenou s nádherným okolím přírody. Poskytujeme vám také ubytovací zařízení a je zde restaurace, kde si můžete vychutnat úžasný zážitek z večeře. Kromě toho zde poskytujeme nejlepší ajurvédskou lázeňskou léčbu. Nejen to, ale také můžete zažít více nezapomenutelných zážitků, jako je koupání v jezeře, vidět nejkrásnější a nejromantičtější večery a cítit se & žít s přírodou atd. Pokud jste ochotni zažít tu nejpamátnější cestu, zveme vás, abyste přišli a zůstaňte s námi, abyste se cítili lépe než doma. Činnosti. Lezení lví skála pozorování návštěva východu a západu slunce v Pidurangale Sloní safari výlety po vesnici včetně vozíkového Safari návštěva jeskynního chrámu v Dambulle a Polonnaruwě. organické vaření a lekce Můžete snadno dosáhnout těchto de pomocí snadno destinací Tuk Tuk, Bike nebo Bus během několika minut. Zůstaň jednou a vezmi si vzpomínky navždy. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

11:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Parkování pro jízdní kola

Recenze

Bydlel v May 2024
10
W
wterry6713027
Male, 25-30, Australia
The hosts are so kind, cook delicious food and the rooms are clean with good working a/c. Recommend to anyone looking for a quiet stay in Sigiriya!
Bydlel v May 2024
10
D
duckman3158433
Male, 18-24, Australia
located right out of the back of Roys Villa for half the price is a well kept and cleaned hostel with a nice chill vibe. it has working aircon good washroom facilitys and very kind hosts. free breakfast was included and I got to join along with all the activities in Roys villa as well
Bydlel v Apr 2024
10
A
aD6vgl82FZe3Mqbp
Female, 25-30, Germany
Such a cute little hostel! Dinna and his family really wanna make you feel comfortable. The hostel itself is very small but you can always go to Roy’s Villa next door and join them for all activities, family dinners or just to hang out and socialize. The 2 bed dorm is a private room, the breakfast was nice and sufficient, the WiFi only works in the common area tho but at least it’s good. 15min TukTuk Ride to town, 5min to the lake. 10/10 would highly recommend!

Umístění

82/C/2 Rangirigama,Pothana Kimbissa., Sigiriya, Sri Lanka
5km z vašeho města
map