Hostel

Deishaview Jungle Hostel

9.0Nádherný
(507)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 31 zařízení

O

!!! PŘED REZERVACE ČTĚTE !!! Deishaview se nachází v džungli na vrcholu velkého kopce. Důrazně doporučujeme, aby si všichni hosté pronajali skútr/motorku (z obchodu RPM blízko mola) A měli zkušenosti s řízením! Hostel je přístupný krátkou procházkou džunglí z parkoviště + schodiště cca 100 schodů. Proto byste měli být v pohodě s trochou cvičení a řízením na koloběžce ;-) jinak doporučujeme se zde nezdržovat! Děkuji mnohokrát :) UBYTOVÁNÍ - 1x 16-ti lůžková smíšená noclehárna s výhledem na hory a 1x en-suite koupelnou (AC) - 1x 9lůžkový smíšený společný pokoj s výhledem do zahrady a 1x vlastní koupelna (AC) - 1x 8lůžkový smíšený společný pokoj s výhledem do zahrady a 2x vlastní koupelna (AC) - 1x 8lůžkový smíšený pokoj s částečným výhledem a 2x vlastní koupelna (AC) - 1x 8lůžkový smíšená noclehárna s výhledem na hory a 2x vlastní koupelna (AC) - Všechny postele jsou vybaveny zásuvkou, lampičkou na čtení a ručníkem - Všechny koleje mají klimatizaci - Všechny sprchy jsou studenou vodou - Všichni hosté mají k dispozici 3x společné sociální zařízení SPOLEČNÝ PROSTOR - Obrovský společný prostor > 120 m2 + podobně velká střešní terasa + zahradní chladící prostor - Spousta pohovek na chlazení a pracovních stolů - Wi-Fi zdarma v celém objektu - Zdarma použití kulečníku, stolního tenisu, 55" TV s Chromecastem, Nintendo Wii s Mario Kart, Wii Olympics & 4 ovladačů a mnoha úžasných knih - Úchvatný výhled na Koh Tao, oceán a sousední ostrovy Koh Phangan a Koh Samui. - Bezplatná instantní káva, čaj, pitná voda k dispozici 24/7 - Chutné jídlo a pití podávané po celý den AKTIVITY - Můžeme zajistit všechny aktivity na ostrově včetně potápění, potápění zdarma, šnorchlování, muay thai, jiu jitsu, fitness, horolezectví, Wakeboarding, kite surfing, meditace, jóga, ledové lázně atd... Deishaview je soukromě vlastněna a provozována Thai & International (UK/DE) dlouhodobými obyvateli Koh Tao, kteří jsou nadšení z toho, že máte úžasný zážitek z ostrova Brzy se uvidíme :) (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 20:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Společenská místnost
BBQ

Recenze

Bydlel v Jun 2024
10
A
aflfxJq7b0cSvvHf
Male, 18-24, USA
Best hostel I’ve stayed at so far! Friendly staff, friendly people and great atmosphere. View is incredible and food is great as well
Bydlel v May 2024
10
A
asW6nE5gg2lIc9LW
Couple, 18-24, England
Very friendly atmosphere, the reps make a massive effort with all guests. The bar and social area is such a good vibe, there’s events on every night like pool tournaments or beer pong tournaments etc. Considering this is a budget option for the island, we were AMAZED.
Bydlel v May 2024
10
A
akekqk5jxoKUqY2z
Male, 25-30, Belgium
Amazing stay here! Would 100% recommend.

Umístění

Ko Tao, Ko Pha-ngan District, Surat Thani 84280, Koh Tao, Thajsko
3.1km z vašeho města
map