Hostel

Deeps Hostel

7.4Velmi dobré
(764)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 24 zařízení

O

Ankara Deeps Hostel se nachází v centru Ankary a poskytuje přátelské, bezpečné a čisté prostředí, ve kterém si můžete užít svůj pobyt v srdci Ankary. Soukromý penzion ve stylu hostelu v centru Ankary s domáckou atmosférou pro mladé cestovatele s nízkým rozpočtem, kteří hledají skutečný zážitek z Ankary. Nacházíme se v srdci centra města Ankara, pouhých 5 minut od dvou hlavních linek metra, univerzit, spousty barů, restaurací a obchodů v sousedství a také velmi blízko k historickým památkám. Chceme, abyste se cítili jako doma. Můžeme poskytnout mnoho užitečných informací o naší oblasti na základě našich zkušeností a našich kontaktů v rámci místní komunity, což by vám mělo pomoci naplánovat vaše aktivity a dobrodružství. Pokud máte nějaký návrh, dejte nám prosím vědět. To nám pomůže zlepšit naše služby pro budoucí batůžkáře. Poskytujeme ubytování pro individuální batůžkáře, studenty-organizace, cestovatele, víkendové návštěvníky, školy, skupiny, páry nebo rodiny. Náš hostel nabízí jiný výběr smíšených ložnic a soukromých pokojů, všechny se společnou koupelnou. Vytvořili jsme naše koleje pro vaše pohodlí zažít cenný čas v Ankaře. Máme řadu 17 standardních pokojů, abychom se mohli ubytovat pro každého od jednoho cestujícího po velké skupiny: - Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje se společnou koupelnou Společný prostor má tři podlaží, přízemí, sklep a zahradu. Ve sklepě najdete naši plně vybavenou kuchyň a jídelnu. V přízemí najdete pohodlné pohovky pro odpočinek, sledování filmů a samozřejmě spoustu možností, jak se setkat s dalšími cestovateli z celého světa. Všechny pokoje jsou nekuřácké a mají ústřední topení a přístup k internetu. Koupelny jsou umístěny přímo mimo pokoje a jsou průběžně udržovány. Cestovatelé, kteří zůstanou déle než 5 nocí, mohou jednou zdarma využít naše mycí zařízení k umytí svých věcí. Dále bude poskytnuta nová sada ložního prádla a ručníků, čímž se pobyt prodlouží na 5 dní. Naše 24/7 vícejazyčná recepce vám vždy ráda pomůže s prohlídkami památek, procházením štěňat a dalšími informacemi. Naše informační tabule obsahuje mnoho informací, abyste mohli prozkoumat Ankaru a její okolí, včetně všech tajných míst Ankary. Těšíme se, že vás přivítáme jako našeho hosta. Poznámka: Storno podmínky: 24 hodin předem Platba při příjezdu v hotovosti nebo kreditní kartou. Čas příjezdu: 12:00 - 02:00 Odhlášení do 11:30 Snídaně není zahrnuta Včetně daní (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

12:00 - 21:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola

Recenze

Bydlel v Jul 2024
9.1
A
aqv0C2np8W5URPIY
Female, 18-24, Scotland
decent hostel, friendly staff, great laundry service. i didn’t sleep well both nights i was there, one due to some clicking sound from AC second night due to the football crowds beeping their car horns till 4/5am and shouting etc but this wasn’t due to the hostel itself.
Bydlel v Mar 2024
9.1
C
ceddieta
Female, 31-40, Turkey
Great location, helpful staff. During my stay, at night, people were a bit noisy in the common area it was hard to fell asleep but other than this everything was great, happy to stay even for just one night
Bydlel v Jun 2024
8.9
E
ezekieldaymusic3957
Mixedgroup, 18-24, England
Private room was nice, had a good kitchen and a good location.

Umístění

Atac 2 sk. No 46, Kizilay Cankaya, Ankara, Turecko
1.5km z vašeho města
map