Comlam Eco House - Mountain Retreat

  • Nocleh se snídaní
  • Sapa, Vietnam
  • Zobrazit mapu
  • 5.72km z vašeho města
9.4Nádherný
(44)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 22 zařízení

O

Comlam Eco House - Mountain Retreat se nachází uprostřed vesnice Tavan a z domu máte výhled na údolí Muong Hoa, které je známé jako atraktivní turistické místo pro svou okouzlující přírodní scenérii, jedinečné rýžové terasy a pohostinné místní lidi. . Jakmile turisté vkročí do velkolepého údolí, získají skutečně nezapomenutelné zážitky. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, kyvadlovou dopravu, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Nabízí také ubytování s restaurací, neplaceným soukromým parkovištěm, barem a zahradou. Každý pokoj v domě má balkon s výhledem na řeku, psací stůl a rychlovarnou konvici. Vítejte v Comlam Eco House - Mountain Retreat! **Věci k poznámce a zásady** Bezplatné zrušení: 1 den před příjezdem Příjezd od: 12:00 Odhlášení před: 12:00 Doba příjmu: 24 hodin Platba při příjezdu: hotovost a kreditní karta Daň zahrnuta v ceně pokoje Včetně snídaně Zákaz kouření na pokoji (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

12:00 - 22:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Světlo na čtení

Recenze

Bydlel v Mar 2024
10
A
Anonymous
Female, 25-30, England
perfect place to stay. 25 minute drive outside of Sapa town. The home overlooks the rice fields and looks down onto the valley with some of the most spectacular views. It’s so good I came back for another visit. First stayed in a nice double room then in a stunning private bungalow with floor to ceiling glass and a balcony. Breakfast included, local dishes available, all delicious. The family who run it are so lovely and can help with everything, taxis and trekking trips. A must stay 10/10.
Bydlel v Jan 2024
10
A
aItUPcOuanhLPUrZ
Male, 25-30, Canada
Amazing place to stay ! I would recommend to anybody looking for a relaxing homestay. It's fun, they have good coffees, good food, they offer pickup in Sapa and return for a decent fixed price, trekkings, and they can help to organize your transports. :) Staff was super friendly and helped anytime.
Bydlel v Oct 2023
10
L
leo_barnett7309
Male, 31-40, England
Absolute heaven. Loved this place. Get some hammocks and big comfy chairs in. ❤️

Umístění

Thon Ta Van Giay, Ta Van, Sapa, Vietnam
5.7km z vašeho města
map