Hostel

Check In Lodge

9.2Nádherný
(184)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 22 zařízení

O

Design hotelu je čistý, elegantní a moderní. Veškerá dekorace je aktuální a na zakázku. Střešní paluba je pohodlná a skvělé místo pro odpočinek a socializaci. Malý krytý plavecký bazén je vhodný pro každého a je otevřen 24 hodin denně. Kouření pouze v bazénu a na střeše. Pokoje jsou většinou soukromé pokoje s vlastní a společnou koupelnou.. Jedna 6-lůžkový smíšená kolej. VŠECHNY pokoje mají klimatizaci. Stáhněte si aplikaci GRAB nebo Maxim pro levné a pohodlné taxi všude. V okolí spousta obchodů a restaurací. Vynikající kavárny a kavárny, hospody a někteří neobvyklí specializovaní prodejci uprostřed starých čínských obchodů, většinou postavených ve 20. a 30. letech 20. století během gumového boomu. Nachází se pouhých 10 minut chůze od nádherného nábřeží a slavných restaurací Carpenter Street. Snídaně je samoobslužná. Neváhejte a vychutnejte si některé: toasty, polevy, banány, cereálie, káva a čaj z čerstvého mléka po celý den. Dveře hostelu jsou po celou dobu zamčené. Pouze host s přístupovou kartou může vstoupit do areálu s přístupovou kartou poskytnutou při check-inu. CCTV kamery pro zvýšenou bezpečnost. Klíče s připojeným klíčem od skříňky jsou zdarma. Další skříňka je zpoplatněna 5 RM/noc. Podmínky a podmínky pro přihlášení do chaty: Storno podmínky: 24 hodin před příjezdem. Check in od 14:00. Odhlášení před 11:30. Platba při příjezdu v hotovosti. * Poznámka Městská daň ve výši 10 MYR za pokoj a noc bude přidána pouze k SOUKROMÝM pokojům. Zaplaťte při příjezdu. Včetně snídaně. Všeobecné: Po rezervaci prosím uveďte čas svého příjezdu. Žádný zákaz vycházení. Hostel přijímá procházkové zákazníky. V hostelu nejsou povolena žádná domácí zvířata. Žádný durian není povolen. Každý host je zodpovědný za své činy a majetek při pobytu u nás. Žádní návštěvníci kdykoli. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 22:00

t_ Politiky

t_CREDITCARDSNOTACCEPTED

Žádná večerka

Včetně daní

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Přístup klíčovou kartou
Klimatizace
Výměna knih
Teplé sprchy

Recenze

Bydlel v Feb 2024
10
A
a8R0GP2HzzJ4CFwx
Female, 25-30, USA
Really great hostel! The staff is extremely friendly and accommodating. Toast with toppings or cereal for free breakfast. Good water pressure in showers, clean bathroom and rooms, air con works well, and the location is very close to everything and the bus stops! Loved it.
Bydlel v Sep 2023
10
A
aRzhQiCK2TN28DZD
Female, 25-30, England
The dream hostel! Super clean with lovely decor. Rooms were really comfortable and it has a huge communal space with a good selection of food. Honestly the best hostel in Kuching by far! The guy who works there is incredibly friendly and always willing to help or offer ideas on where to go. He even managed to help my boyfriend find a place to get his camera fixed and always greeted us with a smile. The whole place has a lovely feel to it and we were actually sad to leave it!
Bydlel v Jun 2023
9.7
C
charlotte-eloise5642
Female, 25-30, England
Fabulous hostel, the guy who ran the place was amazing he was always so friendly, attentive and helpful! Free brekkie was nice, options of cereal or toast and teas/coffees. There’s normally a small pool but was broken when we went but gave us the option to go to a public pool and reimburse which is very kind of them. Showers, toilets, room was clean. Location was decent a lot of nice restaurants etc near by, bus stops near by to get to attractions again. Fantastic value for money!

Umístění

177, Jalan Padungan, Kuching, Malajsie
0.7km z vašeho města
map