Hostel

Ch'i Bocol Community Hostel

9.2Nádherný
(120)
  • Úroveň udržitelnosti 1
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 34 zařízení

O

30minutová túra po starověké mayské stezce vede do našeho krásného a odlehlého malého kousku ráje. V Ch'i Bocol Community Hostel máme restauraci a bar s kompletními službami, pěkný společný prostor s několika houpacími sítěmi a dalšími pohodlnými sedadly a úžasnou společnost. Jsme hrdí na to, že se u nás budete cítit jako doma, bez ohledu na to, odkud jste a jak daleko jste cestovali, abyste se sem dostali. Všechna naše ubytování jsou soukromé nebo sdílené chatky, které se rozkládají na pozemku o rozloze 2 akrů. Jsou poměrně prostorné a pohodlné, s několika okny, kterými dovnitř propouští chladný vánek. V našich ubytovnách jsou skříňky na všechny vaše cennosti a všechny kajuty mají zásuvky pro nabíjení elektroniky. Ch'i Bocol Community Hostel se nachází hluboko v srdci guatemalské džungle, s potokem na jedné straně pozemku a krásnou řekou Cahabon na druhé. Jen pár minut chůze od našich chatek je přírodní koupaliště na okraji krásného vodopádu. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 00:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Společenská místnost
BBQ
Snídaně není zahrnuta

Recenze

Bydlel v May 2024
10
O
oisinbreathnach
Male, 18-24, Ireland
One of the coolest hostels I've stayed at! about a 25 minute walk/hike from the main road and about a 50 minute hike to semuc champey along a trail that's not mapped out too well. Rooms are very basic, no a/c from what I remember and lots of bugs around the common area. really nice staff and the food is nice and good value considering the location etc. very unique and special hostel, if you're not a high maintenance traveller and are looking for something different I would definitely recommend!
Bydlel v Apr 2024
10
A
Anonymous
Female, 25-30, Ireland
Really remote - right in the middle of the jungle, if that's what you want then it's perfect. Probably one of my favourite places I've stayed
Bydlel v Mar 2024
10
A
Anonymous
Female, 25-30, Switzerland
A little secluded paradise. The half an hour walk is totally worth it!

Umístění

Aldea Chicanuz, Semuc Champey, Guatemala
1.6km z vašeho města
map