Hostel

Central Hostel Bg

10Nádherný
(549)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 40 zařízení

O

Central Hostel Bg vás může ubytovat v centru města za výjimečnou cenu! Central Hostel je nový způsob objevování našeho nádherného města a je vhodný pro každého, kdo má rád pohodlí a má veškeré vybavení v docházkové vzdálenosti. Mladá a dynamická atmosféra Central Hostelu vás ráda ubytuje ve svých nově zrekonstruovaných pokojích, všechny s vlastní koupelnou. Společné prostory zahrnují: TV místnost, hospodu, studovnu, počítačovou místnost s bezplatným připojením na internet a parkoviště. Hosté mají k dispozici telefon pro bezplatné vnitrostátní a mezinárodní hovory. Přístup k internetu je zaručen i pro ty, kdo vlastní osobní počítač nebo chytrý telefon, díky bezplatnému WiFi připojení, které je dostupné v celé budově. Každý pokoj má TV a trezor pro uložení cenností. Pokoje jsou již přiděleny, ložní prádlo, přikrývky a ručníky na osobu jsou zahrnuty v apartmá, stejně jako zdvořilostní sada sestávající z koupelového šamponu a mýdla. Central Hostel Bg vám také umožňuje bez příplatku uložit svá zavazadla v místnosti s kamerami. Pro ty, kteří dávají přednost, jsou k dispozici také skříňky, které lze použít pouze za 1 € za 6 hodin. Check-in je otevřen od 14:00 do půlnoci, check-out je třeba provést do 10:30. Jízdenky na městský autobus jsou k dispozici na recepci. Poznámka: Od 1. ledna 2012 nebude v Bergamu zahrnuta nová městská daň z cestovního ruchu, která není zahrnuta v ceně. Výše daně se rovná 0,5 EUR na osobu a noc. Nově bylo v hostelu otevřeno také bistro, kde můžete obědvat od pondělí do pátku za zvlášť zajímavé ceny (na recepci veškeré informace o službě). Kód CIR: 016024OST00002 (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

13:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Možnost platit kreditní kartou

Žádná večerka

Mazlíčci vítáni

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky

Recenze

Bydlel v Dec 2022
10
A
ahN47yKFUqx4R6B8
Female, 18-24, Croatia
Amazing hostel! Clean, great value for the price, close to everything you want to see in Bergamo, close to the train station and the staff is the best part, friendly and kind.
Bydlel v Mar 2022
7.7
R
robertkueterforte5223
Male, 18-24, Portugal
Room smelled of smoke, Everything else was great
Bydlel v Aug 2021
4.9
A
Anonymous
Couple, 31-40, France
We are really used to travel in hostels and most of the time people are really helpful, interested, and want to be good host. We asked for a couple room and made the reservation 1 and half month earlier to be sure to have what we wanted. we didn't get that. the receptionist has been really rude with us and told us that they have a lot of customers. Due to the covid, no breakfeast but the price was the same and VERY expensive for the quality of the service. I don't recomand it !

Umístění

via Ghislanzoni 30 bergamo, Bergamo, Itálie
0.9km z vašeho města
map