Nocleh se snídaní

Casa Zen Guesthouse & Yoga Center

8.5Báječný
(561)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 26 zařízení

O

Santa Teresa a Mal Pais jsou spíše odlehlá plážová města, a to je dělá tak výjimečnými! Naštěstí, i když jsme trochu mimo vyšlapané cesty, stále je návštěvníkům k dispozici poměrně dost služeb. Je to skvělá oblast pro relaxaci při cvičení jógy a surfování. V prvním patře máme šest soukromých pokojů, ideálních pro jednotlivce, páry nebo páry přátel. Pokoje mají buď manželskou postel nebo dvě samostatné postele. Máme také dva větší soukromé pokoje v prvním patře, každý s lůžky pro tři osoby. Přejděte dolů pro fotografie a ceny našich soukromých pokojů. V patře najdete byt a další tři pokoje s různou kapacitou, s venkovními dveřmi i vnitřními dveřmi navazujícími na byt. V prvním patře je také mnoho společných koupelen (je z čeho vybírat a jsou vždy čisté!). Máme také dvě dobře vybavené společné kuchyně, včetně kuchyně našeho značkového šéfkuchaře, s profesionálním kvalitním sporákem, mikrovlnnou troubou, mixéry a obří lednicí z nerezové oceli. Nabízíme úžasný balíček jógy s každodenní lekcí. Náš ochotný, dvojjazyčný personál je vždy připraven pomoci naplánovat další výlety a aktivity v této oblasti, včetně lekcí surfování, výletů s baldachýnem, paddleboardingu (SUP), návštěv okolních vodopádů, rybaření, plachtění, šnorchlování, jízdy na koni, půjčovny čtyřkolek a více. Můžeme vám také pomoci s doporučeními restaurací, rezervacemi a plánováním cest, takže vaše cesta může být naprosto odpočinková a bez starostí! Poznámka: 13% DANĚ NEJSOU ZAHRNUTY V KONEČNÉ CENĚ A JE NUTNÉ ZAPLATIT PŘI PŘÍJEZDU Příjezd: 14:00 Odjezd: 11:00 Zrušení: 3-15 dní před datem příjezdu budeme účtovat celkovou částku za jednu noc. 1 nebo 2 dny před datem příjezdu vám naúčtujeme celou částku rezervace. V případě nedostavení se účtujte celkovou částku rezervace. Záloha se nevrací. Při příjezdu přijímáme pouze hotovost. Ovoce a káva jsou v ceně 13% DANĚ nejsou zahrnuty Nekuřácké pokoje. Zde máte prosím naše kontaktní údaje pro případ, že byste nás potřebovali kontaktovat. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Přátelský k dítěti

Žádná večerka

Nekuřácký

Mazlíčci vítáni

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Parkování pro jízdní kola
Výměna knih

Recenze

Bydlel v May 2024
10
S
suryakafley9542
Male, 41+, India
Nice place.
Bydlel v Apr 2024
10
G
georginavzzm4461
Female, 18-24, Mexico
I really loved the space. Overall, it was a very lovely stay and very close to the beach. Excellent location. The staff was helpful and the facilities were clean. However, the rooms had no AC, so it was really hot during the night. Also, there is construction work during the morning, which was kind of loud. Other than that, it is a very nice vibe with everything you need at a reasonable distance.
Bydlel v Mar 2024
10
K
Katelynnalmeida9996
Female, 31-40, USA
Absolutely fantastic, location is prime, grocery store, bank and beach great walking distance. Staff is fabulous, kept the space clean and well taken care of. Environment is peaceful and welcoming. Highly recommended!

Umístění

Playa Santa Teresa, Santa Teresa, Kostarika
1.2km z vašeho města
map