Hostel

Casa Voyage Hostel

9.3Nádherný
(489)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 49 zařízení

O

Casa Voyage Hostel je oáza uprostřed pouště Atacama, která se snaží zachránit místní dědictví a dává cestovatelům možnost prožít jedinečný zážitek, jen pár kroků od centra San Pedro de Atacama. Nachází se v historickém domě starém více než 250 let, s velkým pozemkem obklopeným stromy, kde si můžete odpočinout a užít si přírodu velmi uvolněným způsobem, a nachází se pouhých 400 metrů od centra města. Sdílená kuchyně, koupelna a společné služby pro sdílení rekreačních, hudebních a kulturních aktivit. Máme krásné kopule zdobené místními malbami, soukromé a společné pokoje, gril s krbem a hliněnou pec. Pokoj je společný s 10 lůžky, hosté spí v pokoji sdíleném s ostatními cestujícími. Pohodlné postele, útulná atmosféra, se skříňkami pro každého z našich cestujících. Snídaně není zahrnuta v našem ubytování, ale poskytujeme zdarma kávu, čaj a cereálie, stejně jako plně vybavené kuchyně pro přípravu vlastních jídel. Podmínky a podmínky hostelu Casa Voyage: Storno podmínky: 3 dny před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 15:00 do 00:00 Odhlášení před 11:00 Platba při příjezdu v hotovosti Daně nejsou zahrnuty (19 %) Snídaně není v ceně 24 hodinová recepce. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Komentovaná prohlídka města zdarma
Šatní skříňky
Bazén

Recenze

Bydlel v Jun 2024
10
C
ChrisLijzenga
Male, 25-30, New Zealand
Loved my stay here, the hostel has everything you need and is a stunning place with a great atmosphere. Nice daily meals as well which bring the guests together and very helpful staff. If I come back to San Pedro I would not hesitate to book this place again.
Bydlel v May 2024
10
A
af1XyY25N1DSLVkU
Male, 18-24, Australia
Loved it here, super chill but also social with great family dinners. Organise a lot of tours etc. Super friendly staff and volunteers. Gracias a todos por todo!
Bydlel v May 2024
10
N
nmatthews3233268
Male, 25-30, England
Beautiful space, wish I could stay longer

Umístění

Lascar 368, San Pedro de Atacama, Chile
0.7km z vašeho města
map