Hostel

Casa Apel Hostel

9.3Nádherný
(222)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 36 zařízení

O

Hostel Casa Apel najdete na privilegovaném místě Puerto Varas a pár kroků od jezera Llanquihue. Nachází se v historickém domě ve městě, kde na počátku 20. století sídlila první německá škola. Hostal Casa Apel poskytuje nezapomenutelný zážitek těm, kteří v něm zůstanou. V Casa Apel Hostel se nemusíte o nic starat, protože máte problém s turistickými službami, které mohou mít během vašeho pobytu jakýkoli problém a které vám pomohou najít nejlepší panoramata, abyste si užili město a přírodní zajímavosti jeho okolí. . Nacházíme se na jednom z nejlepších míst ve městě, v blízkosti některých z nejlepších památek a atrakcí oblasti, jako je Museo Pablo Fierro, Monumentos Heroes Patrios a Lago Llanquihue, mezi další zajímavá místa a místa, která můžete objevit v našem město. Jeho velké pokoje a vysoké ubytovny, postavené výhradně ze dřeva, dělají z tohoto místa nepřehlédnutelnou zastávku na vaší cestě. Můžete se těšit na jeho velkou zahradu, obklopenou ovocnými stromy, květinami okolí a navíc 100% biozahradou, které z tohoto místa dělají oázu uprostřed města. Náš dům má veškeré vybavení, aby byl váš výlet nezapomenutelný. Máme bezplatné wi-fi, topení ve všech pokojích, plně vybavenou kuchyň, prostory k relaxaci venku, gril a především ideální prostředí pro sdílení s cestovateli z různých částí světa. Čekáme na vás na tomto kouzelném místě! Podmínky a podmínky hostelu Casa Apel: Storno podmínky: 72 hodin před příjezdem. Check in od 15:00 do 21:00 . Odhlášení před 12:00 . Cena nezahrnuje Snídaně Platba při příjezdu v hotovosti. Daně nejsou zahrnuty – 19,00 % Všeobecné: Recepční služba je otevřena 24 hodin denně. Žádný zákaz vycházení. Maximální doba pobytu je 14 dní. Toto zařízení může provést předběžnou autorizaci vaší kreditní karty. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 21:00

t_ Politiky

t_CREDITCARDSNOTACCEPTED

Žádná večerka

Mazlíčci vítáni

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky
Společenská místnost

Recenze

Bydlel v Nov 2023
10
E
elleneff
Female, 25-30, England
Lovely hostel, very clean and cosy. We only stayed one night it was lovely. A little walk into the town but it’s a nice walk along the lake don’t let that put you off :)
Bydlel v Oct 2023
10
M
maaaaarco
Male, 31-40, Italy
Nice hostel in Puerto Varas with big rooms, comfy beds and clean bathrooms. Kitchen is big and well equipped. Cozy common area where to hangout. People working there are very welcoming and helpful and overall there’s a very nice atmosphere.
Bydlel v May 2023
10
A
aCir4qRZfmlpmAkW
Female, 41+, England
Maria who runs the hostel could not be more welcoming. This hostel is in a league of its own, outstanding, clean and with all that you need. The decor is brilliant. I love this place and wish I could have stayed longer. People come for a night and stay longer. I met some lovely people here making it even more memorable. Everyone should try and stay here and visit the local surroundings. Thank you Maria and the volunteers to make thus such a special place.

Umístění

Eleuterio Ramirez 415, Puerto Varas, Puerto Varas, Puerto Varas, Chile
2km z vašeho města
map