Hostel

Capsule Hostels Tallinn

8.8Báječný
(74)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 36 zařízení

O

Vítejte v prvním inovativním ubytování typu kapsle v Pobaltí - Capsule Hostels Tallinn. Tento prémiový hostel představuje zcela novou úroveň pohodlného a cenově dostupného ubytování v Tallinnu: futuristický design, chytrá řešení, bezpečné a soukromé prostředí vám umožní pohodlně se vznášet v prázdninovém režimu v Tallinnu, jak dlouho budete chtít. Vezměte s sebou přátele a zarezervujte si pro svou skupinu celý hostel, abyste si společně užili pulzující Tallinn! Každá ze 46 ultrapohodlných kapslí na spaní v Capsule Hostels Tallinn má bezpečnostní skříňky pro vaše zavazadla, inovativní matraci a polštář z memo pěny, ručník, ionizátor, který čistí vzduch v kapsli, soukromé větrání, TV s plochou obrazovkou, SMART TV, screencast , bezpečně uzamykatelný trezor, režim denního a nočního svícení, sluchátka pro soukromý poslech hudby, špunty do uší pro klidný spánek, USB nabíječka, zrcátko v kapsli. Všechny kapsle jsou pro větší bezpečnost připojeny k protipožárnímu systému. Vstup na magnetickou kartu a kód v celém hostelu. Zásady a podmínky Capsule Hostels Tallinn: Storno podmínky: 3 dny před příjezdem. Check in od 12:00. Odhlášení před 12:00. Máme možnost plně automatizovaného procesu samoobslužného odbavení. Máme 24/7 check-in check-out samoobslužný kiosek, takže pokud se opozdíte, žádný strach, dostanete přístupové kódy z kiosku. Pokud na recepci momentálně nikdo není a v případě jakýchkoli problémů, neváhejte nám zavolat. Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami. Hostel může před vaším příjezdem provést předběžnou autorizaci vaší karty. Včetně daní. Snídaně není v ceně, ale je možné zakoupit kávu a jídlo v automatu nebo na nedaleké 24/7 čerpací stanici. Nepřijímáme zákazníky mladší 12 let bez dozoru dospělé osoby. Vhodné pro děti. Nekuřácké. Žádný zákaz vycházení. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky

Recenze

Bydlel v Dec 2022
9.7
O
omahonyfiona6738
Female, 31-40, Ireland
Very quiet as it was Christmas week and not peak time. But I liked this. But I’m sure when it’s full that’s awesome too. Super super clean. Bathrooms were so clean and shower. The only issue I had was my remote control didn’t work as batteries were dead and there was no one to ask (limited staff, all self check in/out), so I had to buy batteries. Check was a little confusing. Ring the number in the door on your phone and you’ll get a key code. Sometimes the website and other app codes don’t work at the kiosk so you just do a new booking and contact them to get a refund for the first. I arrived before 2pm but after 2pm my second part of my book ref (last 6/7 numbers) worked fine! So don’t panic when you arrive! Instructions are stuck to the top of the Kiosk, I didn’t spot them initially. But it’s a amazing place and the capsules were great for chilling in and so comfortable.
Bydlel v Jul 2024
9.1
D
dromodanovskiy2018
Male, 18-24, Russia
I was surprised by how cosy and comfortable the hostel was. Definitely very good value for money. The only real downside was the location, as it is quite far away from the city center, however the comfiness of the capsules outweighs the negatives massively
Bydlel v May 2024
9.1
A
a5xoecGAIpWgI1PP
Male, 25-30, England
Great if you're looking for a quiet place to bed down, not so social, but great facilities.

Umístění

Pärnu mnt 106, Talin, Estonia
2.1km z vašeho města
map