Hostel

CHORS like a hotel - 1st World NFT Block & Art Capsule Hostel MetaCHORS

9.3Nádherný
(390)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 43 zařízení

O

MetaCHORS je 1. světový hostel NFT. Nová sekce ubytování CHORS jako hotel a živá interpretace technologie blockchain, kde platí všechny výhody CHORSGod NFT, pokud vlastníte CHORSGod NFT, dokončena v létě 2022. MetaCHORS vytvořili bloky NFT, všechny v jejich jedinečném industriálním stylu a navržené pro nadšence do kryptoměn, kteří hledají místo se skutečnými uměleckými díly NFT. NFT Blocks jsou úžasné a jedinečné chatky a/nebo malé pokoje pro pohodlný pobyt v Bratislavě. Existuje pět typů bloků (1.0 | 2.0 | 2.1 | 2.2 a 2.3), které se liší velikostí, výbavou a komfortem. Každý blok má svou vlastní uměleckou identitu NFT. Kromě naprostého soukromí jsou hosté stále vystaveni společenskému zážitku s dalšími krypto geeky a zvědavými dobrodruhy @MetaCHORS Hub, který najdete na @CHORS Hostel. Naše první část hostelu - CHORS jako hotel byla oceněna prestižními cenami International Hospitality Awards za rok 2020 jako nejlepší hostel v Evropě. CHORS like a hotel je první Art Boutique Hostel v Evropě, který nabízí ubytování v exkluzivních kapslích. Kapslové ubytování je moderní a minimalistický trend, který spojuje společenský zážitek z bydlení v hostelu a zároveň nabízí dokonalé soukromí. Kapsle jsou samostatné buňky nebo boxy, ve kterých mohou hosté zůstat. CHORS také usiluje o dokonalost, aby maximalizoval zážitek z ubytování. Budete příjemně překvapeni, když najdete Capsules poskytující veškeré vybavení, které potřebujete v tak minimalistickém prostoru. Interiér CHORS je v industriálním designu, zaměřuje se na přinášení hostovského standardu hotelu nejvyšší kategorie. Nezapomenutelnou atmosféru dotvářejí jedinečné a originální obrazy, které exkluzivně pro CHORS poskytl Marek Ormandk, významný akademický slovenský malíř střední generace známý po celé Evropě. CHORS se svou perfektní polohou nachází na pěší zóně v Bratislavě. Do CHORS se snadno dostanete buď z hlavního autobusového nádraží nebo hlavního vlakového nádraží. Nejvýznamnější historické budovy, atrakce, restaurace a kavárny nebo noční kluby jsou velmi blízko CHORS. CHORS Pravidla a podmínky hotelu: Storno podmínky: 24 hodin před příjezdem. Check in od 15:00 do 23:00 . Odhlášení před 10:00 . Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami. 10 % DPH včetně. Městská daň není zahrnuta. Žádný zákaz vycházení. Nepřijímáme zákazníky mladší 12 let. Nekuřácké. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou

Recenze

Bydlel v Jul 2024
10
A
ai8GOMhWn3b55ShA
Male, 41+, USA
Amazing hostel! Definitely a highlight in Bratislava…happy to stay there again.
Bydlel v Jun 2024
10
A
Anonymous
Female, 31-40, USA
This is the best hostel I’ve stayed at, lots of privacy, the pods are very spacious, bathrooms and kitchen are super nice and clean. Location is great. Rates are higher than a typical hostel but totally worth it, the dorm beds feel like little cabins.
Bydlel v May 2024
10
A
Anonymous
Female, 25-30, Italy
I really like this hostel: centrally located, very clean and with all the needed amenities. It is not a party hostel, so it was perfect for a relaxed middle of the week trip.

Umístění

Obchodná 43, Bratislava, Slovensko
0.6km z vašeho města
map