Hostel

Breeze Lodge

7.9Velmi dobré
(798)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 32 zařízení

O

Vítejte v Breeze Lodge! Nejnovější, nejčistší a nejluxusnější hostel v Brisbane! Zapomeňte na páchnoucí pokoje, špinavé kuchyně a špinavé koupelny – tady v Breeze Lodge děláme věci jinak. Nabídneme vám jen to nejlepší vybavení! Abychom jmenovali několik… - WIFI ZDARMA v celém hostelu! - STŘECHA s lehátky a skvělým výhledem na město. Sluníčkáři a tanorexici – to je místo, kde chcete být! -POHODNÁ POSTEL V PROSTORNÉM POKOJU s vlastní zásuvkou, světlem a skříňkou. Už žádné hádky o to, kdo si nabije telefon jako první! Ale hlavně… -DVĚ VELKÉ LOUNGOVÉ OBLASTI S NETFLIXEM! Hosté jsou povinni při přihlášení předložit průkaz totožnosti s fotografií (pouze cestovní pas nebo řidičský průkaz) a kreditní kartu (MasterCard / VISA). V hostelu nepřijímáme hotovost. Upozorňujeme, že splnění všech zvláštních požadavků závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny. Nemovitost má „zásadu zákazu strany“. Všechny takové rezervace budou zrušeny bez vrácení peněz. Vezměte prosím na vědomí, že v Breeze Lodge nelze ubytovat děti mladší 18 let. Vezměte prosím na vědomí, že parkování na místě je k dispozici, ale je omezené. Hosté mohou zaparkovat v obytných ulicích v okolí hostelu, protože je k dispozici spousta bezplatných neomezených parkovacích míst. Vezměte prosím na vědomí všechny značky s omezením parkování, které mohou být na určitých částech ulice. Pro skupinové rezervace kontaktujte přímo ubytování. Mohou platit jiné podmínky a další poplatky. Žádná náhrada za předčasné odhlášení. Nacházíme se v srdci Kangaroo Point, jen 10 minut chůze od bezplatného trajektu nebo stadionu Gabba. Kangaroo Point je nejkrásnější předměstí Brisbane a s útesy Kangaroo Point Cliffs hned za rohem si můžete noc co noc co noc užívat ty nejsměšněji ohromující západy slunce. Do města je to jen bezplatnou jízdou trajektem a zvířátka mezi námi mohou protančit celou noc v The Valley, kam je to také jen 10 minut jízdy autobusem. Těšíme se, že vám pomůžeme s případnými dotazy, a doufáme, že se brzy uvidíme v Breeze Lodge! ? (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou
Výtah

Recenze

Bydlel v Jan 2024
10
B
bfmezo7128
Female, 25-30, Australia
Best hostel I’ve stayed in Brisbane. Very clean, safe,comfortable environment.Staff is amazing, super helpful. Highly recommend to stay at Breeze Lodge if you are visiting Brisbane.
Bydlel v Jan 2024
9.4
D
DomPace
Male, 25-30, England
Great hostel! Very clean, Aircon in the rooms, every bed has a privacy curtain and charging port, staff are lovely
Bydlel v Feb 2024
9.1
A
annaya_1999x3528
Female, 18-24, England
Lovely lady working at reception and hostel has everything you need and is clean. Just not a big social vibe there if that’s what you want.

Umístění

635 Main street, Kangaroo Point, Brisbane, Australia
1.6km z vašeho města
map