Hostel

Bong Backpackers & Bikes

9.4Nádherný
(382)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 44 zařízení

O

Bong Backpackers & Bikesis nejnovější hostel v Ha Giang, i když máme nejvíce zkušeností, protože jsme po 9 letech otevřeli nový hostel v našem starém hostelu a bylo na čase expandovat. Máme fantastický americký kulečníkový stůl, ps4 a obrovskou terasu u řeky. Jsme jedničkou v půjčovnách kol s více než 100 koly. Organizujeme jednoduché jezdecké výlety, výlety autem, autobusové jízdenky, prádelnu, úschovnu zavazadel a vše, co byste mohli potřebovat, abyste si užili úžasný čas v Ha Giang. Máme také 2 úžasné restaurace pro viet, hmong, veganské a západní jídlo. Všichni naši hosté dostávají slevové karty do obou našich restaurací. Máme partnerské hotely, hostely a ubytování v rodinách, abychom zajistili, že naši hosté budou mít všude stejné skvělé standardy. **Věci k poznámce a zásady** Bezplatné zrušení: 2 dny před příjezdem Příjezd od: 14:00 Odhlášení před: 11:00 Doba příjmu: 24 hodin Platba při příjezdu: hotovost a kreditní karta Daň zahrnuta v ceně pokoje V ceně snídaně zdarma Zákaz kouření v celém hostelu Vhodné pro děti (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

00:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Společenská místnost

Recenze

Bydlel v Jun 2024
10
J
jayoredmond7728
Male, 25-30, Ireland
Great for a place to stay before going on the loop with Bong. They sort everything. I left some important documents and the lovey Irish receptionist, Aine, made sure they were delivered ASAP to HaNoi. Excellent staff. Thank you
Bydlel v Apr 2024
10
S
sifve1801
Male, 31-40, England
Awesome hostel, 4D3N tour which was incredible. Would definitely recommend!
Bydlel v Mar 2024
10
J
jessicarosefoster8539
Couple, 18-24, England
Amazing!!! We booked our Ha Giang loop with them and had the most amazing time! My driver easy rider Quy was brilliant, and so were all the other drivers! They helped make it a really good social atmosphere. We would definitely recommend doing the loop through Bong. The hostel staff are all lovely and the hostel itself is fine with comfortable beds and decent food, but we only spent one night here after doing the ha giang loop.

Umístění

59a Nguyen Thai Hoc Street, Ha Giang, Ha Giang, Vietnam
2.2km z vašeho města
map