Blue Hostel

  • Nocleh se snídaní
  • Řím, Itálie
  • Zobrazit mapu
  • 1.45km z vašeho města
10Nádherný
(449)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 20 zařízení

O

Sídlí v bývalém klášteře postaveném v 17. Bluehostel nabízí fantastické dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a báječný designový apartmán až pro čtyři osoby na skvělém místě, v pěší vzdálenosti od Kolosea a všech důležitých míst. Pokoje mohou být vybaveny oddělenými lůžky, manželskými postelemi a ve většině pokojů můžeme přidat přistýlku. Bluehostel je ideálním řešením pro páry, rodiny nebo přátele, kteří hledají krásné, bezpečné, čisté a tiché designové pokoje. Každý pokoj v Bluehostel má vlastní koupelnu a sprchu, klimatizaci, LCD TV, bezplatné Wi-Fi a dřevěné podlahy. Pokoje jsou denně uklízeny a vkusně renovovány a jsou zdobeny skvěle zachovalými tradičními stropy. Tato oblast je skvělá, v blízkosti všeho, co může Řím nabídnout, v pěkné docházkové vzdálenosti. To nejlepší pro ty, kteří rádi unikají před masovou turistikou a užívají si pravou atmosféru města! Neocenitelné tipy od majitele, kde jíst, co dělat a jak vyskočit frontu! Za účelem potvrzení rezervace zašlete ubytovacímu zařízení e-mailem předpokládaný čas příjezdu do Říma a číslo mobilního telefonu. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

00:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Klimatizace
Výměna knih
Teplé sprchy

Recenze

Bydlel v Feb 2024
10
J
joellgeorge038417
Allmalegroup, 25-30, Northern Ireland
Our host Alessandro was just genuinely lovely, super helpful and made us feel right at home. The room itself was great and was in a perfect location for us.
Bydlel v Nov 2023
10
C
courtney-lalonde8206
Female, 25-30, Canada
I had such a great stay! I showed up early and Alessandro came immediately to let me in. The room was very clean and big which was a relief after 2 weeks of very hit and miss hotels around Italy. The map of the area, wine opener, and espresso machine are such a nice touch. I felt very safe and it’s a very convenient place to stay to be close to the train station (5 min walk) and about 20 mins to colosseum or trevi fountain. Would highly recommend!
Bydlel v Aug 2023
10
S
SophieHowe
Couple, 25-30, Germany
It was perfect, beautiful, close to almost everything, and the rooms are so cozy.

Umístění

Via Carlo Alberto 13 00185, Řím, Itálie
1.5km z vašeho města
map