Hostel

Best Offer Hostel Dubrovnik

7.8Velmi dobré
(197)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 14 zařízení

O

Best Offer Hostel Dubrovnik pořádá každý večer zábavu pro hosty v nedalekém baru, velmi dobré ceny nápojů po celou noc. V hostelu je automat, uzamykatelné skříňky, bar, restaurace. Hosté mohou relaxovat na prostorné terase nebo v obývacím pokoji. Praní pouze 10 Euro. Nabízíme také spoustu jednodenních výletů, které jsou nezapomenutelným zážitkem. V našem hostelu je k dispozici parkoviště, bezplatné Wi-Fi, skříňky, ručníky, povlečení. Hostel se nachází u moře, kde se hosté mohou osvěžit nebo jít plavat a rybařit v moři. V blízkosti několika restaurací a barů nabízejících jídlo a pití (dobré ceny). Jen 200 metrů od hostelu jsou tři supermarkety. Hostel se nachází na klidném místě obklopeném krásnou přírodou daleko od městského ruchu, kde královské rodiny Dubrovnické republiky (silná a bohatá kupecká a námořní republika před dobytím Napoleonovým Francouzským císařstvím v roce 1808) mívají velká letní sídla. A stále jen 15 minut nebo 10 minut autobusem ze starého města Dubrovníku, kde mohou hosté navštívit promenádu ​​Stradun, fontánu Onofrio a dubrovnické hradby. Na letiště Dubrovník je to 23 km. Nabízíme ubytování na kolejích různých velikostí. Všechny pokoje jsou prostorné, velké a mají výhled na moře. Na koleji máte noční stolek. Zatímco spíte, můžete slyšet šumění moře, které je vzdálené pouhých 5 metrů. Velké a prostorné koupelny vám zpříjemní pobyt. Zásady a podmínky nejlepší nabídky hostelu Dubrovnik: Storno podmínky: 72 hodin před příjezdem. Platba při příjezdu v hotovosti. Check in od 17:00 do 23:00 . Odhlášení před 10:00 . Daně nejsou zahrnuty - pobytová taxa 1,00 EUR na osobu a noc Snídaně není v ceně. Všeobecné: Recepce od 7:00 do 23:00. Žádný zákaz vycházení. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

17:00 - 23:00

t_ Politiky

t_CREDITCARDSNOTACCEPTED

Žádná večerka

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Šatní skříňky
Parkování pro jízdní kola
Snídaně není zahrnuta

Recenze

Bydlel v Jul 2024
10
S
sebastiandarcyfrancis9574
Male, 31-40, England
You get what you pay for, and, as it's the cheapest hostel in the area, it's not going be up to everyone's standards. But as a place to lay your head or cool down after a day in the summer sun, it's perfect. Staff were smiley, helpful and accommodating. Although there weren't beaches within walking distance there were pontoons where you could chill next to the marina. The supermarkets down the road were extremely well priced for the location.
Bydlel v Jul 2024
10
M
magicdubrovnik7569
Female, 18-24, Australia
The best hostel on my trip: great atmosphere, new beds and excellent location I really enjoyed Capitano and kayaks and the beach Excellent swimming pool
Bydlel v Jun 2024
10
A
Anonymous
Female, 25-30, Spain
Best hostel I’ve ever stayed at! It was incredibly comfortable, clean, and cozy. The staff was very friendly, and this place just perfect to meet other travelers. Everything is clean, the common spaces are peacefull, and each bed has a big locker.

Umístění

Tenturija 96, Dubrovnik, Chorvatsko
4.4km z vašeho města
map