Hostel

Beachfront Playa El Amor

9.1Nádherný
(5)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 11 zařízení

O

Beachfront Playa El Amor se nachází v klidné oblasti Mancora, ideální pro odpojení, odpočinek a cvičení KiteSurf od července do prosince. Užijte si snadný přístup k oblíbeným obchodům a restauracím z tohoto půvabného plážového prostoru, pěšky čtyři bloky podél pláže při odlivu nebo mototaxi. Sledujte přechod keporkaků z terasy během měsíců července až října. Poloha je ideální pro přístup k nejlepším plážím na severním pobřeží Peru. Nabízíme klid pro dobrý odpočinek při zachování nehlučného jízdního řádu od 21:00. v 9:00 hodin následujícího dne. Zásady a podmínky Beachfront Playa El Amor: Storno podmínky: 3 dny před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in: od 14:00 hod. do 17:00 Odhlášení: do 11:00 Platba při příjezdu v hotovosti Daně nejsou zahrnuty (18 %) Všeobecné: Pouze více než 18 let. Vstup je povolen pouze hostům, návštěvy nejsou přijímány. Recepce od 14:00 hod. do 17:00 Neexistuje žádný zákaz vycházení. Na pozemku máme domácí mazlíčky, ale nechodí do pokojů a nemůžeme je přijmout. Věcné škody, jako je ztráta nebo skvrny na lůžkovinách, klíčích, dveřích nebo oknech, budou zpoplatněny na základě způsobené škody. Počínaje 21:00 nejsou pro odpočinek všech povoleny rušivé zvuky. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 17:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma WiFi
Snídaně není zahrnuta
Přístup k internetu
Transfery z letiště
Ručníky k pronájmu
Úschovna zavazadel

Recenze

Bydlel v May 2024
10
A
abbieferris964812
Female, 25-30, Australia
Highly recommend for somewhere to chill out and unwind! Oswaldo was super attentive, helpful and kind. The room was basic but spacious and clean. We loved reading in the hammocks and chilling out on the deck. Thanks again Oswaldo!
Bydlel v May 2024
10
H
hggoettler1932
Male, 25-30, USA
Really enjoyed our time here. Hard to beat being right on the beach, enjoying the sunset from the porch was incredible. Just secluded enough, town is a short walk or cheap tuk tuk ride away and yet you feel like you’ve got the beach to yourself. Would recommend!!
Bydlel v Apr 2024
10
V
vdai
Female, 31-40, Canada
Oswaldo is a super host; friendly, helpful, and knowledgeable. The place is clean and comfortable and the perfect environment to de-stress. The beach is right outside the door and ocean views from the deck / hammock. Falling asleep and waking up to the sound of the waves was amazing. I booked one night and stayed three!

Umístění

Av. Playa El Amor s/n, Mancora, Peru
1.8km z vašeho města
map