Be Bold Hostel

9.7Nádherný
(334)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 38 zařízení

O

Vítejte v našem nově navrženém hostelu v centru Antalye. Otevřeli jsme nedávno, v létě 2022, ale už jsme vytvořili přátelský nadnárodní tým a nabízíme různé aktivity. Náš hostel nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování pro cestovatele, kteří chtějí prozkoumat město. Díky skvělé poloze v centru Antalye budete jen pár kroků od hlavních atrakcí (Hadriánova brána, Staré město, Old Marina, Karaalioglu Park), restaurací a nočního života. BeBold Hostel nabízí různé možnosti pokojů, aby vyhovovaly vašim potřebám a rozpočtu. Pro ty, kteří chtějí být součástí komunity, ale preferují spát odděleně, nabízíme také soukromé pokoje. BeBold Hostel je víc než jen místo k pobytu. Je to komunita pro cestovatele z celého světa, kde se můžete spřátelit, sdílet zkušenosti a vytvářet trvalé vzpomínky. Věříme ve vytvoření příjemného prostoru pro cestující, aby se cítili jako doma a aby jejich cesta byla nezapomenutelná. V našem denním programu máme pro naše hosty různé druhy aktivit: výlety, procházení hospod, grilování, basketbal, jógu a mnoho dalších věcí. Přijďte a staňte se součástí rodiny beBold! (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Komentovaná prohlídka města zdarma
Šatní skříňky
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola

Recenze

Bydlel v May 2024
10
M
matthewratner2229
Male, 18-24, USA
Fantastic hostel. Great vibe in the common area and super easy to meet people. The volunteers and staff are incredible. I'v stayed in over 100 hostels and this is definitely one of my favorites!
Bydlel v May 2024
10
A
AnudeepVarma
Male, 25-30, India
great location helpful staff and social vibes
Bydlel v May 2024
10
J
jgibelin64051
Female, 18-24, France
Loved this hostel soo much! I loved how social it is, it has a lovely terrace where all the travelers chill and talk, everyone including staff is very open and friendly, specially Furta, from the reception✨ the hostel has a great system so you can connect with other travelers, they have an active WhatsApp group and free activities everyday that anyone can join spontaneously. The rooms are very comfortable with AC, and 2 types of lockers. Overall I had such an amazing experience that i even decided to exten

Umístění

Hasimiscan Mah. 1291 SK, no:12, Muratpasa, Antalya, Turecko
2.2km z vašeho města
map