Hostel

Base Airlie Beach Resort

9.5Nádherný
(1363)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 32 zařízení

O

Base Airlie Beach Resort si rychle získává reputaci pro své stylové pokoje, přátelskou místní posádku a zábavnou společenskou atmosféru. Máme kavárny, bary a obchody na dosah ruky. Ještě lepší je, že jsme jen 50 metrů od laguny a pláže! Máme vlastní bar Boat House, kde si můžete vybrat SLÁVNOU nabídku jídla za 16 dolarů z lahodného menu. A co víc, všichni hosté mají 20% slevu na nápoje! Ubytování v hostelu je zasazeno mezi 6 akrů tropických zahrad, se dvěma venkovními bazény a volejbalovými kurty, přímo v srdci Airlie Beach. V BASE Airlie Beach Resort můžete mít luxus resortu za batůžkářské ceny! Máme postele pro všechny rozpočty. S dalšími cestovateli se můžete setkat v našich čistých a pohodlných kolejích, které všechny mají vlastní koupelnu a klimatizaci. Nebo si můžete dopřát soukromý pokoj s vlastní vířivkou, lednicí, klimatizací, kuchyňským koutem a čajem a kávou zdarma na pokoji. Pokud přijedete o víkendu, připravte se na dobrotu... místní oblíbený venkovní noční klub Shed Bar se nachází v našem areálu! Ale nebojte se – oba naše bary se o půlnoci zavírají a našim hostům tak umožňují zasloužený spánek. BASE TRAVEL - AIRLIE BEACH Nemusíte hledat dál! Můžeme vám pomoci zařídit váš Whitsunday zážitek tím, že si zarezervujete 1denní až 3 noční plavby! Na 74 ostrovů v národním parku Whitsunday a Whitehaven Beach, která je hodnocena jako jedna z 10 nejlepších pláží na světě, je to jen krátká plavba lodí. Máme prohlídku, která bude vyhovovat vašemu rozpočtu a nezruinuje vás. Naše cestovní přepážka Australia WIDE vám také může pomoci zarezervovat výhodné balíčky a ušetřit $$$! Dům lodí Naše Bistro je otevřeno denně od 12 hodin a nabízí široký sortiment jídel (včetně vegetariánských) za přijatelné ceny! S tematickými akcemi každý večer, jako je Taco Tuesday a Karaoke, Boaty's nabízí skvělý večer pro batůžkáře! Perfektní způsob, jak ukončit plavbu kolem Whitsundays. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 21:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma WiFi
Bazén
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
BBQ
Snídaně není zahrnuta

Recenze

Bydlel v Mar 2024
10
E
emmaleon6441
Female, 18-24, Canada
Base was an incredible experience and loved the atmosphere. The staff was also awesome, Alex in particular at the front desk was incredibly hospitable! Her warm welcome and genuine care was notable - she went above and beyond to ensure we felt welcome and comfortable. Thank you Alex & Base!
Bydlel v Feb 2024
10
A
a4xZrZuhd283ufck
Female, 25-30, England
Great hostel, have stayed here multiple times. The staff are lovely and helpful. Great location to shops/bars and the lagoon/beach. Would always recommend this hostel!
Bydlel v Feb 2024
9.4
L
lucydrury954010
Female, 25-30, England
Well bless Quentin checking me in, what a bloody angel he is. 5 stars to Quentin with the nice eyes, new lad come up to work from Melbourne. Also security sorted me out on my first night when I had no idea where my dorm was.. he gave me a high speed scenic ride on the buggy to my dorm like the prince he is. Not a clue what his name was but he had dark curly hair and Aussie accent, easy on the eye ;) Kitchen is big, and I’ve got a bath so winning. Yeah nice hostel!

Umístění

336 Shute Harbour Road, Airlie Beach, Australia
0km z vašeho města
map