Backpackers Inn on the Beach

7.8Velmi dobré
(1815)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 44 zařízení

O

''ŽÁDNÁ STRANA POLITIKA VČETNĚ BUCKOVA, SLEPICÍ, NAROZENIN, SPORTOVNÍCH SKUPIN, ŠKOL ATD...'' Máme skvělou ZDARMA WiFi v celém hostelu pro všechny naše hosty. Backpackers Inn se nachází v písečných dunách jen pár metrů od zlaté pláže u nedotčených vod zálivu a ikonické surfařské přestávky známé jako „The Wreck“ a skutečně zachycuje tu pravou surfařskou kulturu, o které všichni sníme. Díky úžasným ohňovým show, akcím s živou hudbou a 2 minutám chůze do barů, obchodů a restaurací se určitě budete bavit. Jedinečný tvar podkovy hostelu, kde se všichni scházejí na centrálním nádvoří vedle bazénu, poskytuje úžasnou atmosféru, kde začíná mnoho přátelství. To ve spojení s obrovským travnatým dvorem, WiFi, TV místností se sporty Fox a hřištěm na plážový volejbal z něj dělá to nejlepší místo k zavěšení. Ať už v pohodlných pokojích, u bazénu, při používání bezplatných prken na tělo a levného pronájmu surfů, ležení v závěsných houpacích sítích, s přáteli na nádvoří plném dlaní, na pláži nebo v jednom z mnoha barů a restaurací. blízko, přidejte se k nám a 'chillax!'. K přihlášení je vyžadován platný průkaz totožnosti s fotografií. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky
Bazén

Recenze

Bydlel v Mar 2024
10
A
abxwXDeCMIxNg29j
Female, 18-24, England
I really enjoyed my night stay at Backpackers Inn. The rooms were spacious and clean. They need more hooks in the room though! Yoga on a Thursday morning was great and the overall atmosphere was nice in the hostel.
Bydlel v Apr 2024
9.4
A
a9vggwPIAfaQvNdb
Allfemalegroup, 18-24, England
Very spacious outdoor area and loved the pool. The fridges do freeze the food if they are far to the back. Was very close to the beach and everyone was lovely!
Bydlel v Apr 2024
9.4
J
jamesdusherwood7948
Male, 18-24, England
Amazing hostel, only thing was the kitchen was a tad dirty with lots of cockroaches

Umístění

29 Shirley Street, Byron Bay, Australia
0.5km z vašeho města
map