Hostel

BUNK Hostel Amsterdam

9.5Nádherný
(340)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 28 zařízení

O

Bunk překlenuje propast mezi hotely a hostely tím, že kombinuje cenově dostupné luxusní pokoje a chytře navržené soukromé palandy. Dva monumentální kostely jsme přeměnili na místa setkávání cestovatelů, místních obyvatel i umělců. V naší udržitelné restauraci a dalších společných prostorách pořádáme inkluzivní společenské akce. Naším cílem je předefinovat pohostinnost vytvořením místa pro komunitní úžas. Kde se ti bloudící začnou divit, spouštěni opravdovým uměním, poctivým jídlem a upřímnými úsměvy. Pohodlí a design poskytujeme každému, aniž bychom potřebovali hluboko do kapsy. Palanda je místo, kde se můžete bez obav stát svým úžasně zvláštním já, když hrajete svou roli v nových příbězích, které si můžete vzít domů. Náš domov je v monumentálním kostele, který jsme přebudovali tak, aby vyhovoval standardům dnešních cestovatelů a zapojených místních obyvatel. Kostel má svou více než stoletou historii. ZÁSADY BUNK HOTELU AMSTERDAM: - Upozorňujeme, že všechny naše ceny jsou včetně DPH, ale nezahrnují místní městskou daň, která bude vybírána při příjezdu do hotelu. - Městská daň v Amsterdamu se vypočítává ve výši 7 % z hodnoty rezervace + 3 EUR na osobu a noc. - Flexibilní storno podmínky: Zdarma do 48 hodin před příjezdem. - Nevratné storno podmínky: Účtováno v plné výši. - Check in je možný od 15:00. - Odhlášení kdykoli před 11:00. - Snídaně není zahrnuta v ceně, ale lze ji rezervovat při příjezdu za 15,50 EUR na osobu a den. Snídaně je à la carte s vegetariánskými, veganskými a bezlepkovými variantami. - Abyste mohli zůstat v modulu, musíte být starší 18 let (bez dětí). - Děti mají povolen vstup do soukromých pokojů za předpokladu, že jsou ubytovány s dospělou osobou starší 18 let. PLÁN Úklidu: - Pokoje se uklízí s výměnou ložního prádla každý třetí den po celou dobu pobytu u nás. - Lusky se uklízí s výměnou ložního prádla každý pátý den, po dobu vašeho pobytu u nás. - Pokud byste chtěli další úklid, lze jej snadno zajistit za malý poplatek. - Potřebujete další ručníky? Jednoduše se zeptejte jednoho z našich přátelských hostitelů, kteří vám vždy rádi pomohou. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou
Výtah
Parkování pro jízdní kola

Recenze

Bydlel v Jun 2024
10
N
nurcanakkrt7058
Female, 31-40, Turkey
I can say best place to staying! Everything was great!
Bydlel v May 2024
10
A
a4RuNdOraXjVoUqr
Male, 41+, England
Great location and super smart hotel/hotel. Staff incredibly helpful. Room spacious and clean. Bar and Restaurant great for dinner and breakfast. Bike storage important to check, our experience was extremely helpful. Would definitely visit again when next visiting Amsterdam.
Bydlel v May 2024
10
A
amp0btLcyk8SyGr4
Male, 25-30, Lithuania
I slept in the room with 50 bunk beds, but it felt like there were only a few people in the room. Quiet, clean and comfortable!

Umístění

Hagedoornplein 2, Amsterodam, Nizozemí
2.2km z vašeho města
map