Hostel

Aotea Hostel Iquique

9.9Nádherný
(89)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 36 zařízení

O

Aotea Hostel Iquique se zrodil z inovativní, jedinečné a rozmanité myšlenky ubytování. Máme rozsáhlé zkušenosti v sektoru pohostinství a také skvělé znalosti o městě, prvcích, které využíváme, abychom našim hostům a cestovatelům přinesli ten nejlepší zážitek. Nacházíme se ve městě, v blízkosti některých z nejlepších atrakcí a památek města, jako je Museo Historico Militar, Museo Regional a Isla Serrano, mezi další zajímavé památky a atrakce, které můžete prozkoumat a objevit v našem městě. Máme dvě ložnice ideální pro sólo cestovatele a odvážné cestovatele. Máme několik společných prostor, kde si hosté a cestovatelé mohou užívat a objevovat naše zařízení a vyměňovat si minulé zkušenosti a budoucí plány. Zásady a podmínky Aotea Hostel Iquique: Storno podmínky: 24 hodin před příjezdem. Check in od 13:00. Odhlášení před 12:00 . Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami. Toto zařízení může provést předběžnou autorizaci vaší kreditní karty. Včetně daní. Snídaně není v ceně. Všeobecné: Recepční služba je otevřena 24 hodin denně. Žádný zákaz vycházení. Maximální doba pobytu je 14 dní. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

13:00 - 23:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Bazén
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
BBQ

Recenze

Bydlel v Mar 2024
10
A
aukEiFO0v2J1dQQt
Allmalegroup, 18-24, England
Such a lovely place
Bydlel v Mar 2024
10
A
aHWFwsQ9YH48Bg8W
Female, 18-24, Germany
wonderful staff & volunteers. very clean, always someone cleaning! great, laid back atmosphere and just a few minutes from the beach :) also loved the beds, curtains and lockers
Bydlel v Mar 2024
10
V
vdai
Female, 41+, Canada
Super! Manager and volunteers were so friendly and always cleaning! Big dorm with personal locker, lights, plug, privacy curtain. Nice common areas inside and out. Well stocked and designed kitchen! East walk to supermarket, beaches, restaurants, etc.

Umístění

Manuel rodriguez 745, Iquique 1101635, Chile, Iquique, Iquique, Chile
0.8km z vašeho města
map