Amy Hostel Hue

  • Hostel
  • Hue, Vietnam
  • Zobrazit mapu
  • 1.48km z vašeho města
9.1Nádherný
(72)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 34 zařízení

O

Amy hostel Hue se nachází přímo v srdci centra města a nabízí soukromé i společné pokoje. Pokoje jsou moderního stylu, klimatizace, teplá sprchová voda, soukromý závěs, s oknem a některé s balkonem, vybavení, ... Můžete se snadno dostat na známá místa v okolí Hue, jako je Imperial City, pagoda Thien Mu, trh Dong Ba, restaurace, bar také pěší ulice hned vedle nás. Mladí zaměstnanci jsou ochotni vám pomoci s tipy na výlety a jídlo. Vítejte v Amy Hostel Hue. Amy - jsme spřízněná duše. Všeobecné obchodní podmínky Storno podmínky: 3 dny před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 14:00 do 22:00 . Odhlášení od 7:00 do 11:00. 24 hodinová recepce. Daně nejsou zahrnuty - 10% z celkového účtu. Snídaně není v ceně. Vhodné pro děti, pouze pokud se s opatrovníkem přihlašujete do soukromých pokojů. Nekuřácké s výjimkou specifických prostor. 3% servisní poplatek za platbu kreditní kartou při příjezdu. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Snídaně není zahrnuta
Klimatizace

Recenze

Bydlel v Apr 2024
10
A
Anonymous
Female, 31-40, Ireland
very friendly staff, gave me all the highlights of Hue on a map when I arrived. The room was comfortable and clean, and spacious for a dorm.
Bydlel v Apr 2024
9.7
A
Anonymous
Female, 31-40, Romania
Really nice place, super clean and comfortable dorms and the staff is so nice and friendly. Would definitely recommend.
Bydlel v Apr 2024
9.7
A
aineduffy976480
Female, 25-30, Ireland
it's a lovely, clean hostel. rooms and bathrooms were lovely. beds have curtains and they gave us towels!! breakfast is good for the price. staff were lovely and it's in a good location. it isn't a sociable hostel which is a pity, but it's close to all the bars and the Vietnam Backpackers which is where a lot of people go to socialize :)

Umístění

05/14 Nguyen Cong Tru, Hue, Hue, Vietnam
1.5km z vašeho města
map