Hostel

180 Boutique Hostel

8.3Báječný
(145)
  • Úroveň udržitelnosti 1
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 30 zařízení

O

180 boutique hostel je nový hostel na nejlepším místě na ulici Herberta Samuela – na promenádě Tel Avivu, v pěší vzdálenosti od trhu Carmel a od nekonečných restaurací a míst zábavy. V butikovém hostelu 180 získáte zážitek ze služeb nejvyššího standardu spolu s mladou a pulzující atmosférou hostelu a nekompromisní úrovní čistoty. Náš zážitek ze spaní je jedním z nejrozmanitějších, s čím se setkáte, můžete si vybrat, zda budete spát ve sdílených a modernizovaných kolejích, v apartmánech s velkými okny s výhledem na moře nebo v soukromých pokojích pro páry. Přijďte k nám, pokud máte chuť využít výhod města v mladé atmosféře, otevřete oči našim luxusním postelím a vyjděte naboso z pokoje na pláž. 180 Boutique Hostel - Všeobecné podmínky 24hodinová recepce. Storno podmínky: Bezplatné zrušení do 72 hodin před příjezdem - jinak 1 noc poplatek. V případě No Show vám bude účtována celková cena vašeho pobytu. Check in od 15:00 do 23:00 . Odhlášení od 00:00 do 11:00. Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami. Toto ubytovací zařízení může před příjezdem provést předběžnou autorizaci vaší karty. Včetně daní. *Kontinentální snídaně je volitelná a podává se v době: 07:00-10:00- vyberte prosím kód ceny- Bed & Breakfast. Žádný zákaz vycházení. * Domácí zvířata nejsou povolena v hotelových pokojích a prostorách. *Ceny jsou za pokoj, bez DPH. Na základě místních daňových zákonů musí izraelští občané zaplatit 17% DPH *Pro rezervaci je vyžadováno telefonní číslo - nezapomeňte prosím vyplnit toto pole. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Komentovaná prohlídka města zdarma
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou

Recenze

Bydlel v Mar 2024
10
S
sergeblasberg8035
Male, 41+, USA
While in Tel Aviv this is my absolute favorite place to stay.
Bydlel v Jul 2023
10
N
no_name943639
Female, 25-30, Austria
Had a great time! Staff wss very polite and helped me whenever needed :) The location was right on the beach, which made going for walks fun.
Bydlel v Jun 2024
9.1
C
csyaeger9316
Female, 31-40, USA
Easy check in, good cost for being right on the beach. I stayed in the female dorm and everyone was friendly! Felt safe and enjoyed the vibe. Facility wise- could use paint over patched things, drawers that work under the bunks and better mattresses 🤓

Umístění

Yona HaNavie 2, corner with Herbert Samuel 54 Stre, Tel Aviv, Izrael
2km z vašeho města
map