Hostelworld.com

Group Booking Terms and Conditions

Because you are making a Group Booking, there are additional Terms and Conditions that apply. Please read them and click 'I Accept' below to continue with your booking

General Group Booking Terms

By making a group reservation through Hostelworld.com you agree to the following terms and conditions as set by Hostelworld.com and as set by the hostel in question.

 • In order to make a group reservation on Hostelworld.com it is necessary to pay a deposit. The balance is due directly to the hostel according to their payment conditions.
 • The booking deposit is non-refundable.
 • Please note that any cancellations must be notified directly to the hostel at least 24 hours in advance of your scheduled arrival date, unless otherwise stated in the hostel's conditions.
 • Hostelworld.com are not responsible for changes or amendments to your reservation once it has been processed. All correspondence with regard to changes to your booking need to be dealt with directly with the hostel.
 • Cancellations for reservations must be made directly with the hostel and must conform with the individual hostels cancellation policy (see below)
 • It is your responsibility to pay the balance of your accommodation cost to the hostel in accordance with their payment conditions (see below). Failure to do so may result in your reservation being cancelled by the hostel.
 • Individual hostels may have special booking conditions relating to group stays, please read the hostel booking conditions carefully before making your reservation.

Hostel Specific Terms & Conditions

The remainder of the amount due will be charged to your credit card 4 weeks prior to arrival. Should numbers or room selection change, the per person deposit times the number of people who actually travelled will be deducted from the total accommodation charge levvied by the hostel.

Cancellation / No Show & Reduction in Numbers Policy

If more than 1 months notice is given then only the booking deposit (10%) will be lost. If less than 1 month, but more than 14 days notice then the cancellation fee is 50% of the total. If less than 14 days notice is given then there will be no refund due at all.

Additional Terms and Conditions

1. Arrivals and Departures
New arrivals may check into their rooms after 2pm each day. Guests may arrive earlier and leave their luggage at the hostel but access to rooms will not be granted until after 2pm. Departing guests must remove all their belongings from their room, and check out, before 10am. After this time guests may make use of the luggage storage facilities but all possessions must be removed from the room and the security card handed back to reception.
2. Guest Behaviour
The comfort, safety and security of our guests is of paramount importance to Palmers Lodge. Any guest(s) who, in the opinion of our staff, compromise the comfort, safety or security of other guests, staff or local residents will be requested to leave the hostel premises and will not be offered a refund. Guests are expected to respect other guests, staff, local residents and property. In the case of groups, the group leaders must ensure that all members of their group behave in an acceptable manor, failure of any individual group member to do so will result in the expulsion of the whole group.
3. Smoking
Smoking is not permitted anywhere within the Palmers Lodge premises. Any guest found smoking within the building will be asked to leave the premises immediately and will not be offered a refund. A smoking area and ashtrays are provided outside the building for guests who wish to smoke.
4. Personal Property
Guests may use secure lockers (located under each bed), the luggage store (located outside) and/or lockers located in the basement however it remains the guests responsibility to ensure that their personal belongings are secure at all times. Palmers Lodge accepts no liability for the loss, theft or damage to property however sustained or caused.
5. Palmers Lodge Property
Upon check in guests will receive a security card for access to both the hostel and their room. These cards are activated for the period of stay only and must be handed back to reception on check out. Failure to return the card will result in a 5.00 charge which may be charged against the customers credit card.
6. Liability
Except in relation to death or personal injury caused by our negligence Palmers Lodges liability remains, at all times, limited to the value of the services booked, excluding any amendment charges paid to us.

The following group types are not accepted by this hostel: Junior / Primary School If you have misrepresented the type of group you are booking for, your booking may be cancelled by the hostel."

Additional Info:

Please note: for Group Bookings of over 20 persons you will need to contact Hostelworlds groups department directly to make sure that we allocate as many of you in the same room(s).

Any cancellations resulting from agreement to these terms and conditions under false pretences will result in loss of deposit.

Prosím zaškrtněte políčko, pokud jste si přečetli a rozumíte našim smluvním podmínkám.
Abychom vám mohli potvrdit rezervaci, musíte přijmout naše smluvní podmínky.
1/25

Palmers Lodge - Swiss Cottage

Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.
8.7

Báječný

15619 recenzí
 • Báječný umístění
 • Úžasný personál
 • Vynikající čistota
Číst všechny recenze
Milujeme tento hostel!

Dáváme mu zdvižený palec za trvale vysoké hodnocení od zákazníků.

Hostelworld říká

Přeloženo: Google Palmers Lodge - Swiss Cottage se nachází v tom, co člověk Hostelworld recenzent volá "prostorný, krásný starý mansionette" s výrazně viktoriánské anglické prostředí. Mnoho našich uživatelů říká, že "by se vždycky vrátit" do této ubytovny, když v Londýně. "Znalosti", "krásné a užitečné," zaměstnanci jsou často chválen pro poskytování "velmi soustředěná, osobní pozornost" pro hosty, zatímco návštěvníci mohou "setkat se s novými lidmi, a mají dobré smát se" v přízemí hospodě. Líbí se nám, že většina jejich palandy mají záclony o ochraně osobních údajů, vytvářet osobní prostor i v rušném koleji.

Popis hostelu

Atmosfra viktorinskch časů za nzkou cenu!
ZKAZNCI SERVERU HOSTELS.COM NS ZAŘADILI MEZI DESTKU NEJLEPCH HOSTELŮ NA SVĚTĚ ZA ČERVENEC, ZŘ, ŘJEN, LISTOPAD, PROSINEC 2006 a za LEDEN, NOR, BŘEZEN, DUBEN, KVĚTEN 2007
V ROCE 2006 JSME ZSKALI DRUH MSTO V KATEGORII NEJLEP HOSTEL VYHLAOVAN LONDNSKOU TURISTICKOU AGENTUROU VISITLONDON.
Upozorňujeme, e nae SPOLEČN LONICE jsou vybaveny DVOJLŮKY. Kad objednan nvtěvnk m k dispozici jedno DVOJLŮKO, take pokud se o něj ve dvojici podělte, objednejte pouze jednu osobu. Kad dvojlůko je od ostatnch odděleno zvěsem a m k dispozici světlo a zsuvku.
Vtejte v hostelu Palmers Lodge, londnsk ubytovně, kter je tak trochu jin, a proijte atmosfru viktorinskch časů v domě, kde bydlel Samuel Palmer, dědic slavn tradice vroby suenek firmy Huntley and Palmers. Rozlehl dům byl postaven v roce 1881 a zrestaurovn tak, aby mohl nvtěvnkům během jejich pobytu v Londně nabzet nejen ubytovn za nzk ceny, ale tak jedinečn zitek.
Nabzme různ varianty ubytovn od samostatnch pokojů a po společnou lonici s 28 lůky pro opravdu spořiv cestovatele. Velkou pči jsme věnovali vybaven prostornch pokojů nejkvalitnějmi palandami a zařzenm pro bezpečn ukldn věc.
Host mohou ZDARMA vyut připojen na internet a WiFi, odpočvat ve společenskm salonku nebo s přteli zajt na drink k baru.
Nae velk a krsn hala je skvělm mstem pro setkvn s novmi lidmi nebo pro drink či občerstven u baru hala i bar jsou vybaveny velkoplonmi televiznmi obrazovkami.
Pokud se chystte někam vyrazit, jeďte metrem ze stanice Swiss Cottage nebo Finchley Road a za pr minut jste v centru. V přpadě, e se budete vracet opravdu pozdě, chytte jetě autobus z Trafalgar Square. Pobl hostelu se můete projt po Abbey Road nebo navtvit tritě Camden Market. A jestli je i to na vs moc daleko, spoustu zbavy si uijete i na Finchley Road, kde najdete dvě kina, divadlo Hampstead Theatre, bary, restaurace, a nkupn centrum O2. Nai zaměstnanci vm rdi porad!
Dky tomuto krsnmu domu si nvtěvnci mohou historii Londna nejen prohldnout, ale přmo v n strvit noc! Při rekonstrukci jsme jej vybavili vekerm modernm zařzenm, ani bychom zničili jeho atmosfru, a host se zroveň mohou dky naim svědomitm zaměstnancům, systmu bezpečnostnch karet a vysokmu standardu poskytovanch slueb ctit v bezpeč. Nam clem je poskytovat cestovatelům s nzkm rozpočtem pohodln, bezpečn, čist a prostorn ubytovn. Historii Londna si nemuste jen prohlet - proijte ji na chvli!
Hostel Palmers Lodge je umstěn v centrln čsti Londna pobl stanic metra Swiss Cottage a Finchley Road (4 stanice od středu města), s autobusovm spojenm na letitě Stansted i Luton.
Ubytovn probh od 14:00, ale zavazadla si můete uloit i dřve pro schovu zavazadel jsou k dispozici zamykateln skřňky mimo pokoje stoj 2 nebo 3. Pod kadou postel je umstěna skřňka pro uloen zavazadel, vezměte si s sebou proto zmek (nebo si jej můete zakoupit v recepci).
Odhlen je v 11:00, sndaně od 7:30 do 10:00 hodin.
Při ubytovn poadujeme předloen identifikačnho průkazu s fotografi ubytovn mohou rezervovat pouze osoby star 18 let, mlad osoby pouze v doprovodu dospělho stejnho pohlav.
V ceně je veker povlečen a postele jsou pro vs ustlny. V ceně nejsou zahrnuty ručnky, ale je monost zakoupit je v recepci. Upozorňujeme, e v současn době nen nvtěvnkům k dispozici kuchyňka. U baru je mono zakoupit občerstven a v bezprostřednm okol se nachz cel řada restaurac. Zobrazit domovní řád
Nejlepší na: Seznamování se s lidmi Umístění v centru

Zjistit dostupnost

Zařízení

Zdarma
 • Včetně ložního prádla
 • Zdarma mapy měst
 • Zdarma přístup k internetu
 • Zdarma WiFi
Obecné
 • Adaptéry
 • BBQ
 • Flexible NRR
 • Follows Covid-19 sanitation guidance
 • Fény
 • Fény k pronájmu
 • Kabelová televize
 • Lednička
 • Parkování
 • Parkování pro jízdní kola
 • Pračka
 • Přístup klíčovou kartou
 • Snídaně není zahrnuta
 • Společenská místnost
 • Stropní ventilátor
 • Sušička
 • Světlo na čtení
 • Teplé sprchy
 • Trezor
 • Venkovní terasa
 • Výměna knih
 • Výtah
 • Šatní skříňky
Služby
 • 24 hodinová ostraha
 • 24 hodinová recepce
 • Bankomat
 • Poštovní služby
 • Prohlídka/Přepážka
 • Prádelní zařízení
 • Přístup k internetu
 • Ručníky k pronájmu
 • Údržba
 • Úschovna zavazadel
Jídlo a pití
 • Bar
 • Cafe
 • Možnost přípravy čaje & kávy
 • Možnost stravy
 • Prodejní automaty
 • Restaurace
Zábava
 • DVD
 • Herna
 • Kulečník
 • PlayStation
 • Stolní hry
 • Wi-Fi


Ocenění

 • 2014

  1, Nejoblíbenější London

 • 2012

  1, Nejoblíbenější London


Palmers Lodge - Swiss Cottage říká

Přeloženo: Google Myslím si, že to, co Hostelworld hosté líbí nejvíce o našem majetku, je charakter naší budovy, krásné viktoriánské památkově chráněné vile. Náš ochotný personál jsou také vysoce hodnocen.
Máme skvělé unikátní vlastnosti, jako je hodně volného pod postelí skladování a zakázkových palandy se závěsy a noční lampičky pro extra soukromí. K dispozici je také na místě bar, kde se můžete setkat s jinými lidmi a pozice pro naše tématické večery; navíc jsme také zásoby několik hospodských her a Wii. Opravdu mám pocit, že jsme ideální pro rozpočet-vědomý cestující, kteří chtějí zažít butikové ubytování, aniž by byla obětována sociální prvek, který lze nalézt pouze v ubytovnách.
Jsme nachází pěšky méně než 20 minut chůze od Hampstead Heath, Abbey Road, Regents park a Primrose Hill. Doporučuji odhlašování Hamstead divadlo; je to pouhých asi čtyř minut chůze odtud. Esther, Sales & Marketing Manager

×