Hostelworld.com

Group Booking Terms and Conditions

Because you are making a Group Booking, there are additional Terms and Conditions that apply. Please read them and click 'I Accept' below to continue with your booking

General Group Booking Terms

By making a group reservation through Hostelworld.com you agree to the following terms and conditions as set by Hostelworld.com and as set by the hostel in question.

 • In order to make a group reservation on Hostelworld.com it is necessary to pay a deposit. The balance is due directly to the hostel according to their payment conditions.
 • The booking deposit is non-refundable.
 • Please note that any cancellations must be notified directly to the hostel at least 24 hours in advance of your scheduled arrival date, unless otherwise stated in the hostel's conditions.
 • Hostelworld.com are not responsible for changes or amendments to your reservation once it has been processed. All correspondence with regard to changes to your booking need to be dealt with directly with the hostel.
 • Cancellations for reservations must be made directly with the hostel and must conform with the individual hostels cancellation policy (see below)
 • It is your responsibility to pay the balance of your accommodation cost to the hostel in accordance with their payment conditions (see below). Failure to do so may result in your reservation being cancelled by the hostel.
 • Individual hostels may have special booking conditions relating to group stays, please read the hostel booking conditions carefully before making your reservation.

Hostel Specific Terms & Conditions

The remainder of the amount due will be charged to your credit card 1 week prior to arrival. Should numbers or room selection change, the per person deposit times the number of people who actually travelled will be deducted from the total accommodation charge levvied by the hostel.

The following group types are not accepted by this hostel: College / University If you have misrepresented the type of group you are booking for, your booking may be cancelled by the hostel."

Any cancellations resulting from agreement to these terms and conditions under false pretences will result in loss of deposit.

Prosím zaškrtněte políčko, pokud jste si přečetli a rozumíte našim smluvním podmínkám.
Abychom vám mohli potvrdit rezervaci, musíte přijmout naše smluvní podmínky.
1/10

Holiday Village Kraimorie -Beach Hotel Laguna

Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení

17 recenzí

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze

Popis hostelu

Velmi rádi a srdečně Vás vítáme. My jsme Vám stále k dispozici, abychom mohli zajistit Vás příjemný a nezapomenutelný pobyt.

Během posledních desetiletí se Krajmorie prosadilo jako lákavým místem pro rozvoj domácího a mezinárodních cestovního ruchu.

Turistická obec Krajmorie se nachází 10 kilometrů jizně od města Burgas. Má pohodlné a krásné pláze s průzračnou mořskou vodou. Plázový pruh, pokrytý čistým zlatavým pískem a klidné moře s pozvolna svazujícím se dnem, vytvářejí dobré podmínky pro opalování, plavání a hry.

Rodinný hotel "Laguna" je v provozu celoročně. Disponuje třemi jednolůzkovými pokoji, desíti dvoulůzkovými, třemi třílůzkovými a dvěma apartmány. Vsechny mají vlastní sociální zařízení a terasu.
Pokoje jsou stylově a moderně vybavené, nabízejí útulnost a pohodlí, proto hotel je ideálním výběrem jako městský hotel a nabízí moznost příjemného prozití jak krátkodobého pobytu tak i letní rekreace. V kazdém pokoji je kabelová TV, přípojka na Internet, chladnička a klimatizace.

- Zde můzete navstívit krajinu "Poda", která byla roku 1989 vyhlásena za chráněnou přírodní krajinu a spadá do působnosti Bulharské společnosti pro ochranu ptáků (BSOP - bulharsky - БДЗП). V ní se nachází jediná na bulharském Černomoří smísená kolonie ptáků kde hnízdí kolpík bílý, ibis hnědý, kvakos noční, volavka červená, volavka vlasatá, volavka stříbřitá a volavka popelavá. Její mezinárodní význam pro ochranu ptáků ji určuje jako Důlezitá ornitologická lokalita a Ramsarská krajina.
- Můzete absolvovat romantickou projízďku po moři na ostrov svatá Anastasija, kde v minulosti byla věznice, která je teď muzeem. Dalsí pozoruhodnosti ostrova jsou kostel a maják.

- Můzete se přihlásit na výlety a vycházky do okolí.
- Disponujeme vlastní dopravou pro transfery nasich hostů.

Vzdálenost:
-letistě: 25 km
-zelezniční nádrazí: 10 km
-autobusová zastávka: 0.010 km
-centrum: 0.1 km
-pláz: 0.250 km
-les: 0.500 km
-obchod: 0.010
-nemocnice: 10 km
-lékárna: 0.200 km
-20 km od města Sozopol
-1-2 km od chráněné přírodní krajiny "Poda"
-6 km uvnitř moře se nachází největsí ostrov v Černém moři - sv.Anastasija
We offer pick-up service from Burgas Airport for 20 euro (1-4 people). Please call 24 hours in advance.


JAK SE DOSTAT DO KRAJMORIE

AUTEM
Při projízdění Burgasem sledujte dopravní směrovací tabule na město Sozopol. Kdyz vyjdete z města pokračujte směrem k Sozopolu a za asi 10 km uvidíte tabuli Krajmorie. Odbočka je vpravo, pojedete nadjezdem nad hlavní silnicí a uz jste ve čtvrti Krajmorie.

VLAKEM
Vyjděte hlavním vstupem nádrazí. Asi 100 metrů z nádrazí, hned u budovy Hlavní posty je zastávka autobusu č.17, který Vás odveze do Krajmorie.

LETADLEM
Z letistě Burgas pojeďte autobusem č.15 a vystupte na konečné zastávce - autobusové nádrazí "Jug", které je hned u Burgaského zelezničního nádrazí. Asi 100 metrů od hlavního vstupu zelezničního nádrazí, hned u budovy Hlavní posty je zastávka autobusu č.17, který Vás odveze do Krajmorie.
AUTOBUSEM
Jestli přijízdíte do Burgasu meziměstským autobusem ze Sofie nebo z jiného města, vystupte na poslední zastávce. Větsina z těchto autobusů zastavuje nedaleko Burgaského zelezničního nádrazí (pro větsí jistotu se informujte u řidiče). Asi 100 metrů od hlavního vstupu zelezničního nádrazí, hned u budovy Hlavní posty je zastávka autobusu č.17, který Vás odveze do Krajmorie.

Do Krajmorie se samozřejmě můzete dostat i taxíkem.

Jízdní řád autobusu č. 17 (linka Burgas Krajmorie)
Pracovní den:
Z Burgasu 5.50, 6.50, 8.00, 9.50, 12.00, 13.30, 15.50, 17.30, 18.50, 20.00, 22.30
Z Krajmorie 6.20, 7.20, 8.30, 10.20, 12.30, 14.00, 16.20, 18.00, 19.20, 20.30

Svátek :
Z Burgasu 6.30, 8.00, 10.20, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30
Z Krajmorie 7.00, 8.30, 10.45, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Zobrazit domovní řád

Zjistit dostupnost

Zařízení

Zdarma
 • Parkování zdarma
Obecné
 • Air Conditioning
 • Parkování
 • Snídaně není zahrnuta
 • Tělocvična
Služby
 • 24 hodinová recepce
 • Prohlídka/Přepážka
 • Směnárna
 • Transfery z letiště
Jídlo a pití
 • Bar
 • minibar
 • Restaurace


×