Hostelworld.com

Group Booking Terms and Conditions

Because you are making a Group Booking, there are additional Terms and Conditions that apply. Please read them and click 'I Accept' below to continue with your booking

General Group Booking Terms

By making a group reservation through Hostelworld.com you agree to the following terms and conditions as set by Hostelworld.com and as set by the hostel in question.

 • In order to make a group reservation on Hostelworld.com it is necessary to pay a deposit. The balance is due directly to the hostel according to their payment conditions.
 • The booking deposit is non-refundable.
 • Please note that any cancellations must be notified directly to the hostel at least 24 hours in advance of your scheduled arrival date, unless otherwise stated in the hostel's conditions.
 • Hostelworld.com are not responsible for changes or amendments to your reservation once it has been processed. All correspondence with regard to changes to your booking need to be dealt with directly with the hostel.
 • Cancellations for reservations must be made directly with the hostel and must conform with the individual hostels cancellation policy (see below)
 • It is your responsibility to pay the balance of your accommodation cost to the hostel in accordance with their payment conditions (see below). Failure to do so may result in your reservation being cancelled by the hostel.
 • Individual hostels may have special booking conditions relating to group stays, please read the hostel booking conditions carefully before making your reservation.

Hostel Specific Terms & Conditions

The remainder of the amount due will be charged to your credit card on arrival. Should numbers or room selection change, the per person deposit times the number of people who actually travelled will be deducted from the total accommodation charge levvied by the hostel.

Any cancellations resulting from agreement to these terms and conditions under false pretences will result in loss of deposit.

Prosím zaškrtněte políčko, pokud jste si přečetli a rozumíte našim smluvním podmínkám.
Abychom vám mohli potvrdit rezervaci, musíte přijmout naše smluvní podmínky.
1/20

Casa Particular “Villa el Coral”

Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení

2 recenzí

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze

Popis hostelu

Coral nabízí ideální ubytování pro skupiny až 18 osob. Má komfortní uspořádání, moderní a útulnou stavbu, kde každý detail byl postaven zvláště přemýšlel o pohodlí svých hostů. S celkem 5 nezávislými a soukromými luxusními pokoji. S vlastní restaurací si můžete vychutnat lahodnou snídani a ochutnat nejlepší kubánské jídlo. Velmi blízko centra Viñales as rozmanitými službami, které vám umožňují plně využít váš pobyt.

Moje ubytování se nachází ve městě Viñales, symbolické místo v zemi, prohlášené UNESCO kulturním dědictvím lidstva, má nekonečné množství turistických atrakcí, my vám pomůžeme řídit návštěvu všech z nich a poznat zázraky toto nádherné místo: jeskyně jako Palenque de los Cimarrones, Cueva del Indio a Caverna de Santo Tomás; Koňské a turistické trasy

Ubytování má 5 luxusních pokojů, soukromé a nezávislé, se soukromým vchodem. Každý z nich má dvě dvoulůžkové postele, v němž jsou zahrnuty povlečení a ručníky, klimatizace, stropní ventilátor, společný minibar, společná TV, vysoušeč vlasů, šatní skříň, trezor atd. Každý pokoj má vlastní koupelnu s teplou a studenou vodou, hygienické potřeby.
Hostitelé mohou pro vás spravovat:
Jízda na koni nebo procházky údolím Viñales
Prohlídka Viñales taxíkem
Výlet na kole
Chůze na pláž
Casa Particular "Villa el Coral" Podmínky a pravidla

Storno podmínky: 24h před příjezdem.

Platba při příjezdu v hotovosti.

Přihlášení je flexibilní.
Check out je flexibilní.

Zahrnuté jsou i daně.
Snídaně není zahrnuta - 5 USD na osobu a den.

Všeobecné:
Žádný zákaz vycházení.
Recepce 24 H
Maximální pobyt je 14 dní. Zobrazit domovní řád

Zjistit dostupnost

Zařízení

Zdarma
 • Ručníky v ceně
 • Zdarma mapy měst
Obecné
 • Air Conditioning
 • Fény
 • Microwave
 • Snídaně není zahrnuta
Služby
 • 24 hodinová ostraha
 • 24 hodinová recepce
 • Půjčovna jízdních kol


×