Hostelworld.com

Skupina 15 a více osob?"

Kontaktujte náš tým pro hromadné rezervace, který vytvoří řešení na míru vaší skupině"

Beach Hostel Porto de Galinhas

Skupina 15 a více osob?"

Kontaktujte náš tým pro hromadné rezervace, který vytvoří řešení na míru vaší skupině"

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 6.0
 • Zabezpečení 5.5
 • Umístění 8.2
 • Zaměstnanci 6.7
 • Atmosféra 6.0
 • Čistota 4.2
 • Zařízení 4.5

Umístění

Praa 10A. Centro

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
NÁVOD SE DOSTAT do našeho hostelu

Letadlem:
Porto de Galinhas se nachází 60 km od mezinárodního letiště v Recife (hlavní město státu Pernambuco)

Odkaz:
Odkaz na letiště Porto de Galinhas je možné autobusem nebo taxíkem. Zeptejte se více informací poštou nebo cenami, můžeme dokonce pro Vás výhrady

Autobus:
Nejlevnější možností je samozřejmě přijít autobusem prostřednictvím společnosti "El Cruzeiro". Autobusy mohou být vzata přímo od sjezdu z letiště nebo z centra města Recife, cesty trvající mezi 1 a 2 hodinami v závislosti na provozu na pozemních komunikacích a tam, kde nastoupíte do autobusu. Ceny se pohybují mezi 6 a 10 brazilských reais a autobusy jezdí přibližně každou hodinu od 5:45 do 9:45 hodin
Poté, co v Porto de Galinhas, použijte naši mapu přijít do hostelu.

Pokud chcete vrátit zpět na letiště z centra Porto de Galinhas, autobusy jezdí mezi 5 hodin ráno a 9pm. Pro více informací, můžete se obrátit přímo na společnost El Cruzeiro na (81) 2101-9000.

Taxi nebo soukromé převod organizovaný

Převody: Je velmi snadné si mini dodávka s klimatizací od příletu na letišti v Recife. Existuje široká škála agentur na letišti, které nabízejí tuto službu, nejčastěji používané je "Lucky Viagens"

Taxi: To je také velmi snadné vzít si taxi z příletu na letiště, ale je důležité, aby i nadále pozorně na ceny. Obvykle taxi pro 4 osoby během stojí asi R $ 100 R a $ 120, a sice v noci den.
Pokud si chcete objednat taxi, můžete tak učinit, než se dostane sem písemně přímo k nám info@hostelinportodegalinhas.com~~HEAD=pobj a říkat nám svůj datum a čas příjezdu, počet cestujících a jakékoliv další informace, které může zdát důležitýAutem:
To je jednoduché, jakmile dorazil na letišti v Recife si půjčit auto pro Váš pobyt. Jako vždy, budete potřebovat platný řidičský průkaz a cestovní pas, aby veškerá nezbytná šetření.

Trasa z Recife do Porto de Galinhas autem:

Abychom se dostali na Porto de Galinhas od letiště v Recife, budete muset vzít Avenida Mascarenhas de Morais směřující na jih, pokračovat na této silnici, až se změní na dálnice BR-101
Pokračovat na BR-101 po dobu asi 10 km a odbočit vpravo směrem na Cabo de Anto Agostinho, vzít doleva na silnici PE-060 a pokračovat po dobu něco málo přes 20 km. Po, když narazíte na křižovatku na silnici PE-060, odbočit vlevo.
Na této úrovni, uvidíte značku označující vstup do Porto de Galinhas, znamená to, že jste téměř u konce vaší cesty a přijedete do našeho skromného malém koutě ráje.
 • Hodnota za peníze 6.0
 • Zabezpečení 5.5
 • Umístění 8.2
 • Zaměstnanci 6.7
 • Atmosféra 6.0
 • Čistota 4.2
 • Zařízení 4.5
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×