Hostelworld.com

Group Booking Terms and Conditions

Because you are making a Group Booking, there are additional Terms and Conditions that apply. Please read them and click 'I Accept' below to continue with your booking

General Group Booking Terms

By making a group reservation through Hostelworld.com you agree to the following terms and conditions as set by Hostelworld.com and as set by the hostel in question.

 • In order to make a group reservation on Hostelworld.com it is necessary to pay a deposit. The balance is due directly to the hostel according to their payment conditions.
 • The booking deposit is non-refundable.
 • Please note that any cancellations must be notified directly to the hostel at least 24 hours in advance of your scheduled arrival date, unless otherwise stated in the hostel's conditions.
 • Hostelworld.com are not responsible for changes or amendments to your reservation once it has been processed. All correspondence with regard to changes to your booking need to be dealt with directly with the hostel.
 • Cancellations for reservations must be made directly with the hostel and must conform with the individual hostels cancellation policy (see below)
 • It is your responsibility to pay the balance of your accommodation cost to the hostel in accordance with their payment conditions (see below). Failure to do so may result in your reservation being cancelled by the hostel.
 • Individual hostels may have special booking conditions relating to group stays, please read the hostel booking conditions carefully before making your reservation.

Hostel Specific Terms & Conditions

The remainder of the amount due will be charged to your credit card ???? Should numbers or room selection change, the per person deposit times the number of people who actually travelled will be deducted from the total accommodation charge levvied by the hostel.

The following group types are not accepted by this hostel: Holiday with Friends, Junior / Primary School, High / Secondary School, College / University, Business Trip, Stag/Hen/Bachelor Party, Sports Group, Cultural Group If you have misrepresented the type of group you are booking for, your booking may be cancelled by the hostel."

Any cancellations resulting from agreement to these terms and conditions under false pretences will result in loss of deposit.

Prosím zaškrtněte políčko, pokud jste si přečetli a rozumíte našim smluvním podmínkám.
Abychom vám mohli potvrdit rezervaci, musíte přijmout naše smluvní podmínky.
1/30

Barbieri Granada

Zarezervujte více než 3 dní předem a získejte možnost storna zdarma.
10.0

Nádherný

1012 recenzí
 • Ideální umístění
 • Vynikající personál
 • Fantastické čistota
Číst všechny recenze
Milujeme tento hostel!

Dáváme mu zdvižený palec za trvale vysoké hodnocení od zákazníků.

Hostelworld říká

Přeloženo: Google Podíváme-li ochutnat lahodné pokrmy španělské kuchyně? Barbieri je conveniantly kousek od Granad \ 's nejchutnějších místních restaurací, takže si můžete pohltit tapas do svého srdce ' s obsahem. Běh proslulý matrona Ana (pro své \ 'úžasné hostitelské \ "podle jedné minulé host), které ' ll být dobře postaráno. Jen pět minut chůze od arabské čtvrti a 20 minut do Alhambry, poloha je ideální. Královská kaple a katedrála jsou také jen dvě minuty, takže si můžete užít to nejlepší z Granady bez nepříznivých dopadů na vaši peněženku.

Popis hostelu

Nacházíme se v centru města Granada které je ideální volbou pro návštěvu města. Náš příjemný personál je jedním z našich nejlepších vlastností. Všechny pokoje jsou plně vybaveny topením a klimatizací.

Zařízení je postaráno a poskytujeme různé služby, jako snídaně zdarma a přístup k Wi-Fi, také přijímáme platbu kreditnou kartou . Hostel se nacházi 2 minuty pěšky od katedrály, královské kaple a Alcaiceria; 10 minut od Albaycinu, uvedena jako místa světového kulturního dědictví UNESCO; a 20 minut od Alhambry, nejnavštěvovanější památkou ve Španělsku.

Upozornění:

Storno podmínky: 2 dny před příjezdem
Příjezd: 2.00 pm
Odjezd: 11.00
24h recepce.

Způsob platby po příjezdu: hotově, kreditní karty, debetní karty

Snídaně je v ceně.
Daně jsou zahrnuty. Zobrazit domovní řád

Zjistit dostupnost

Zařízení

Zdarma
 • Včetně ložního prádla
 • Zdarma přístup k internetu
 • Zdarma WiFi
Obecné
 • Air Conditioning
 • Společenská místnost
 • Teplé sprchy
Služby
 • Přístup k internetu


Barbieri Granada říká

Přeloženo: Google Podíváme-li ochutnat lahodné pokrmy španělské kuchyně? Barbieri je conveniantly kousek od Granad \ 's nejchutnějších místních restaurací, takže si můžete pohltit tapas do svého srdce \' s obsahem. Běh proslulý matrona Ana (pro své \ 'úžasné hostitelské \ "podle jedné minulé host), které \' ll být dobře postaráno. Jen pět minut chůze od arabské čtvrti a 20 minut do Alhambry, poloha je ideální. Královská kaple a katedrála jsou také jen dvě minuty, takže si můžete užít to nejlepší z Granady bez nepříznivých dopadů na vaši peněženku.

×