Pravidla pro přidávání hodnocení

Všechna zde vyjádřená hodnocení jsou názory uživatelů Hostelworld.com, kteří si přes naše webové stránky rezervovali hostely a bydleli v nich. Vyjádřené názory patří uživatelům Hostelworld.com, ne společnosti Hostelworld.com. Nepodporujeme žádné z názorů zákazníků a odpovědí majitelů hostelů uveřejněných na našich stránkách. Vyhrazujeme si právo odstranit z jakéhokoliv důvodu recenzi, a to mimo jiného včetně okolností, které podle našeho názoru obsahují chybu týkající se skutečnosti nebo tvrzení, které považujeme za neopodstatněné.

Hanlivý obsah

Na našich stránkách nepovolujeme žádný hanlivý nebo urážlivý jazyk, včetně rasově motivovaných nadávek, vyhrožování nebo jiného útočného vyjadřování.

Autentický obsah

Nepřipustíme, aby hodnocení psali majitelé nebo manažeři nebo aby hodnocení byla získána pobídkami nebo hrozbami manažerů nebo majitelů, kteří by tak ovlivňovali zákazníky. Pokud víte o takové zneužití, sdělte nám to prosím.

Originální obsah

Přijímáme pouze hodnocení od zákazníků, kteří si přes naše webové stránky skutečně rezervovali pobyt v nemovitosti a využili ho. Pokud se potvrdí, že jste ve skutečnosti v objektu nebydleli nebo byli z platných důvodů majitelem nemovitosti/manažerem požádáni, abyste ji opustili, vyhrazujeme si právo vaši recenzi odstranit. Chcete-li nahlásit zneužití našeho systému hodnocení, můžete nás kontaktovat zde.