X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do #bunk beyoglu

Kamer Hatun Mahallesi Balik Sokak, No.7 - Beyoglu, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google Trasy od náměstí Taksim (trenér zastavit z obou letišť)

Po vystoupíte na autobusové zastávce na náměstí Taksim chodit po velké pěší cesta Istiklal Caddesi (Istiklal Avenue - Istanbul nejoblíbenější nákupní ulice), budete schopni identifikovat ji s tramvají uprostřed silnice. Projděte si Istiklal Caddesi, dokud se nedostanete "Balík Pazari" na pravé straně silnice (tam je velká plechová cedule). Projděte si Balík Pazari kolem všech rybích restaurací, dokud se nedostanete malý přes silnici s jedním způsobem dopravy. Přes tuto silnici a pokračovat až do Balik Sokak pěší ulice (další s holiče a pár malých barů). Poté uvidíte velkou bílou hash tag nápis na levé straně ulice, kde se nachází patrová #.

Taxíkem

Žádost musí být vysazen u Balik Pazari, Galatasaray (rybí trh v Galatasaray). Pak postupujte podle návodu výše.

ATATRK LETIŠTĚ

Na letiště je to cca 25 km od # palandy. Tam jsou trenéři (HAVATAS), které provozují pravidelné spojení mezi letištěm a náměstí Taksim (7 minut chůze od hostelu). Ceny začínají na 6 eur na osobu a jeden způsob, jak by měla trvat asi 30 minut v závislosti na provozu.

Sabiha GKEN LETIŠTĚ

Na letiště je to cca 50 km od # palandy. Tam jsou trenéři (HAVATAS), které provozují pravidelné spojení mezi letištěm a náměstí Taksim (7 minut chůze od hostelu). Ceny začínají na 7 eur na osobu jedním způsobem a bude trvat 1 -2 hodiny v závislosti na provozu.