X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do ZigZag Hostel

3A Gor'kogo str., 6th floor, apt. 18, Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 93%Zařízení

Přeloženo: Google Cik cak Hostel se nachází na straně bulváru ulici, v 5 - 10 min chůze od centra 4 stanice metra (Lev Nikolajevič Tolstoj náměstí, Palác sportu, Olympijský stadion univerzity)

V 3min-pěší zóně: ​​supermarkety, lékárny, banky, populární ukrajinské restaurace, kde si můžete dát tradiční ukrajinské oběd či večeři za pouhých 3-4 EUR, pizzerie, několik kavárny, spoustu útulných kaváren, hostinců, restaurací a ještě více .

Z letiště "Borispyl":

Taxíkem:
Tým může zařídit taxi na setkání s Vámi na letišti. Cena naší taxi je 25 Euro / auto. Můžete platit v hostelu příjezdem. Řidič vás bude čekat s radou "cik-cak" Hostel blízko příjezd branami.

Autobusem:

V přední části letiště můžete najít autobus № 322 Sky Bus, Kyvadlová doprava (to jde od Boryspil letiště do hlavního vlakového nádraží (ВОКЗАЛ - Volkzal)). Tyto autobusy jezdí každých 10 až 15 minut.

Od hlavního vlakového nádraží:

Vokzal'na stanice metra je 100 metrů vlevo od vlakového nádraží hlavního vchodu. Procházka tam, koupit token na osobu, jít dolů po eskalátorech a vzít pravé směru jízdy vlaku. Přejděte na "Khreschatik" stanice. Jakmile jste na stanici "Khreschatik", změňte modrou čáru do stanice na 'Majdan Nezalezhnosti "a vzít vlak do stanice" L'va Tolstogo "(1 stop). Ukončení stanice jít trochu rovně a po 10 metrech odbočte vpravo a opět zavřete podchodem (nalevo od vás, že by bylo květinářství a na pravé - obchod, který prodává mobilní telefony). Nyní jste na L'va Str. Tolstogo. Tam jsou "ZigZag Hostel" nápisy dolů na asfaltu s kurzorem do hostelu. Musíte chodit po ulici 200 m (přejetím místa "Watson") a na první zatáčce odbočíte doleva (před velkou křižovatku). ZigZag hostelu je vstup jen na 100 metrů. Vedle Gorkiy Pub je vstup do budovy (dveře číslo 18).

DŮLEŽITÉ: hostel se nachází v budově № 3, který se nachází na hlavní ulici (nejdou průjezdem) v 6. patře. Kód na dveře je 18 let.