X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Zhuo Ma's Jiuzhaigou Home-Stay

Shang Si Zhai, Zhang Zha Town, Jiuzhaigou, Jiuzhaigou, Čína

91%Hodnocení

 • 93%Hodnota za peníze
 • 93%Zabezpečení
 • 86%Umístění
 • 100%Zaměstnanci
 • 99%Atmosféra
 • 87%Čistota
 • 81%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Lonely Planet 2011 "Top Choice". Doma vařené snídaně a večeře jsou v ceně! To je jediný autentický tibetský domácí pobyt v celku Jiuzhaigou. Je to jeden z mála ubytovací zařízení ve vlastnictví místních obyvatel v regionu.

****
Co se Lonely Planet, 5. 2011 Edition říká:
Pravé tibetské v rodině, to krásně zdobené dřevěné chata v malé vesnici asi 10 kilometrů údolím od hlavního parku má tři jednoduché pokoje a úžasně vstřícný rodinu. Krásná Zhuo Ma mluví trochu anglicky a je po ruce přivítat zahraniční hosty. Její matka (Amma) je hostitel a vaří jídla spolu s Zhuo Ma bratra Ke Zhu, je Lhasa vyškolený kuchař, který připravuje jídlo v restauraci rodiny, Abu Luzi. K dispozici je společná koupelna se sprchovým koutem a ceny zahrnují tři jídla denně.
Pokud se pokoje jsou plné, Zhuo Ma sousedé nabízejí přelévání ubytování, i když bez sprchy.

****

I Zhuo Ma spustit domácí pobyt s mým Ama (matka) a mí bratři. Jsme také spustit jedinou autentickou tibetský restaurace v blízkosti vchodu do národního parku Jiuzhaigou nazývá Bu Lu Zi. Sdílíme svůj čas mezi domovském pobytu a restaurací, a mezi námi se ujistit, že máte skvělý pobyt!

Náš dům se nachází v krásné Shang Si Zhai údolí, které je 15 km od vchodu do parku (zdarma transfery), kde uvidíte místní Tibeťané jít o svém každodenním životě, jako je pasení jaků a koz, stejně jako jít na pouti kolem naší posvátné hory.

Jízda na koni je také k dispozici od některých z vesničanů.

Máme 24 hodin teplou vodu a západní WC. Naše je tradiční tibetský domov, takže nemáme vlastní koupelnu. Máme jednu koupelnu v přízemí našeho domova, stejně jako out-house WC. Děláme vše, co je v našich silách, aby Váš pobyt byl co nejpohodlnější, ale Upozorňujeme, že se jedná o domácí pobyt v krásné, tradiční tibetské údolí, ne hotel.

Budete mít skutečný zážitek tibetský zde a dozvíte se o naší jedinečné horské kultury.

Nabízíme také kurzy vaření v naší restauraci. Ke Zhu školeni v tibetské vaření po dobu 7 let ve Lhase a Pekingu a je také vyškolen v S'-čchuanu a kantonské jídlo - takže to nejlepší z tibetských a čínských vaření.

Zkuste jaka máslový čaj a náš domov vaří tibetský ječmene víno.

Existuje celá řada domů v údolí, které vám mohou ubytovat se, pokud máte velký počet ale prosím ne, že tyto domy nemají sprchový kout nebo západní WC.

Náš domov má pokoje v 1. a 2. patře a koupelna je v přízemí. Ve 2. patře pokoje jsou přístupné strmé schodiště případu a protože tato nepříjemnost je levnější. Ubytování zahrnuje jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

Těšíme se na Vás, Tashi Delek.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Snídaně v ceně
 • Kabelová televize
 • DVD
 • Prádelní zařízení
 • Možnost stravy


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Zhuo Ma's Jiuzhaigou Home-Stay Located at Shang Si Zhai, Zhang Zha Town, Jiuzhaigou, Jiuzhaigou.
Zhuo Ma's Jiuzhaigou Home-Stay
China
Jiuzhaigou Sichuan Shang Si Zhai, Zhang Zha Town, Jiuzhaigou
91% 143
33.3095138 103.7898159
Zhuo Ma's Jiuzhaigou Home-Stay
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní 3 lůžek Smíšené Ložnice     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní 3 lůžek Smíšené Ložnice