X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Zhuo Ma's Jiuzhaigou Home-Stay

Shang Si Zhai, Zhang Zha Town, Jiuzhaigou, Jiuzhaigou, Čína

79%Hodnocení

 • 71%Hodnota za peníze
 • 86%Zabezpečení
 • 80%Umístění
 • 89%Zaměstnanci
 • 89%Atmosféra
 • 71%Čistota
 • 69%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Lonely Planet 2011 "Top Choice". Doma vařené snídaně a večeře jsou v ceně! To je jediný autentický tibetský domácí pobyt v celé Jiuzhaigou. Je to jeden z mála místně vlastněných ubytování v regionu.

****
Co Lonely Planet, květen 2011 Edition říká:
Originální tibetské rodině, to krásně zdobené dřevěné srubu v malé vesničce asi 10 km do údolí z hlavního parku má tři jednoduché pokoje a úžasně vstřícný rodinu. Krásné Zhuo Ma mluví trochu anglicky a je po ruce, aby přivítat zahraniční hosty. Její matka (AMMA), je hostitel a vaří jídla spolu s Zhuo Ma bratra Ke Zhu, Lhasa-vyškolený kuchař, který připravuje jídlo v rodinné restauraci, Abu Luzi. K dispozici je společná koupelna se sprchovým koutem a ceny zahrnují tři jídla denně.
Pokud Pokoje jsou plné, sousedé Zhuo Ma nabízejí přelévání ubytování, i když bez sprchy.

****

I, Zhuo Ma spustit domácí pobyt s mým Ama (matka) a mé bratry. Provozujeme také jediným závazným tibetská restaurace v blízkosti vchodu do národního parku Jiuzhaigou názvem A Bu Lu Zi. Sdílíme svůj čas mezi domácí-pobyt a restaurace, a mezi námi, se ujistěte, že máte skvělý pobyt!

Náš dům se nachází v krásné Shang Si Zhai údolí, které je 15 km od vchodu do parku (bezúplatné převody), kde uvidíte místní Tibeťané jít o jejich každodenní život, jako je pasení jaků a koz, stejně jako jít na pouti kolem naší posvátné hory.

Jízda na koni je k dispozici od některých z vesničanů.

Máme 24hrs teplou vodu a západní WC. Naše je tradiční tibetské doma tak, že nemáme vlastní koupelnu. Máme jednu koupelnu v přízemí našeho domu, stejně jako mimo dům WC. Děláme vše, co je v našich silách, aby Váš pobyt byl co nejpohodlnější, ale uvědomte si, že se jedná o domácí pobyt v krásné, tradiční tibetské údolí, ne hotel.

Budete mít skutečný tibetskou zkušenosti zde a dozvíte se o naší jedinečné horské kultury.

Nabízíme také kurzy vaření v naší restauraci. Ke Zhu vyškoleni v tibetské vaření po dobu 7 let ve Lhase a Pekingu a je také vyškolen v S'-čchuanu a kantonské jídlo - takže to nejlepší z tibetské a čínské kuchyně.

Zkuste yak máslo čaj a naše domácí vařené tibetského ječmene víno.

Existuje celá řada domů v údolí, které můžeme ubytovat vás, pokud máte velké množství, ale prosím, ne, že tyto domy nemají sprchu nebo západní WC.

Náš domov má pokoje v 1. a 2. patře. Ve 2. patře pokoje jsou přístupné strmé schodiště případu a vzhledem k této nepříjemnosti je levnější. Ubytování zahrnuje jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

Těšíme se na Vás, Tashi Delek.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Snídaně v ceně
 • Kabelová televize
 • DVD
 • Kuchyň
 • Prádelní zařízení
 • Společenská místnost
 • Možnost stravy


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Zhuo Ma's Jiuzhaigou Home-Stay Located at Shang Si Zhai, Zhang Zha Town, Jiuzhaigou, Jiuzhaigou.
Zhuo Ma's Jiuzhaigou Home-Stay
China
Jiuzhaigou Sichuan Shang Si Zhai, Zhang Zha Town, Jiuzhaigou
79% 115
33.3095138 103.7898159
Zhuo Ma's Jiuzhaigou Home-Stay
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Základní 3 lůžek Smíšené Ložnice     Standardní 3 lůžek Smíšené Ložnice     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna