X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Zhuo Ma's Jiuzhaigou Home-Stay

Shang Si Zhai, Zhang Zha Town, Jiuzhaigou, Jiuzhaigou, Čína

81%Hodnocení

 • 78%Hodnota za peníze
 • 88%Zabezpečení
 • 88%Umístění
 • 85%Zaměstnanci
 • 88%Atmosféra
 • 75%Čistota
 • 65%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
** Zhuo Ma, Ke Zhu a Ama bude pryč až do začátku března. Domácí pobyt bude otevřena jako obvykle a bude provozovat Zhuo Ma staršího bratra a jeho rodinu během této doby. To je poprvé od domácí pobyt začal 2009, že naše matka vzala delší přestávku. **

Lonely Planet 2011 "Top Choice". Domácí vařená snídaně a večeře jsou v ceně! To je jediný autentický tibetský domácí pobyt v celku Jiuzhaigou. Je to jeden z mála místně vlastněných ubytování v regionu.

****
Co Lonely Planet, květen 2011 Edice říká:
Originální tibetské rodině, to krásně zdobené dřevěné kabiny v malé vesničce asi 10 km do údolí od hlavního parku, má tři jednoduché pokoje a úžasně vstřícnou rodinu. Krásné Zhuo Ma mluví trochu anglicky a je po ruce přivítat zahraniční hosty. Její matka (AMMA), je hostitel a vaří jídla spolu s Zhuo Ma bratra Ke Zhu, je Lhasa-vyškolený kuchař, který připravuje jídlo v rodinné restauraci, Abu Luzi. K dispozici je společná koupelna se sprchovým koutem a ceny zahrnují tři jídla denně.
Pokud Pokoje jsou plné, sousedé Zhuo Ma nabízejí přelévání ubytování, i když bez sprchovým koutem.

****

Já, Zhuo Ma, spusťte domácí pobyt s mou Ama (matky) a já a můj bratr, Ke Zhu, také spustit pouze autentické restauraci tibetskou v blízkosti vchodu do národního parku Jiuzhaigou nazývá Bu Lu Zi.

Náš dům se nachází v krásné Shang Si Zhai údolí, které je 15 km od vchodu do parku (zdarma transfery z mého staršího bratra), kde uvidíte místní Tibeťané jít o svém každodenním životě, jako je pasení jaků a koz, stejně jako jít na pouti kolem našich posvátná hora.

Jízda na koni je k dispozici také některé z vesničanů.

Máme 24hrs teplou vodu a západní WC. Naše je tradiční tibetská domů, takže nemáme vlastní koupelnu. Máme jednu koupelnu v přízemí našeho domu, stejně jako mimo dům záchod. Děláme vše, co je v našich silách, aby Váš pobyt příjemný jeden, ale uvědomte si, že toto je domácí pobyt, ne hotel.

Budete mít skutečný tibetskou zkušenosti zde a dozvíte se o naší jedinečné horské kultury.

Nabízíme také kurzy vaření v naší restauraci. Ke Zhu školeni v tibetské vaření po dobu 7 let ve Lhase a Pekingu, a je také vyškolen v S'-čchuanu a kantonské jídlo - to nejlepší z tibetské a čínské kuchyně.

Zkuste jaka máslo na přípravu čaje a naše domácí vařené tibetskou ječmen víno.

Existuje celá řada domů v údolí, které se může ubytovat vás, pokud máte velké množství, ale prosím, ne, že tyto domy nemají sprchu nebo západní WC.

Náš domov má pokoje v 1. a 2. patře. Ve 2. patře pokoje jsou přístupné strmé schodiště případu a vzhledem k této nepříjemnosti je levnější. Ubytování zahrnuje jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

Těšíme se na vás, Tashi Delek.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Snídaně v ceně
 • Kabelová televize
 • DVD
 • Kuchyň
 • Prádelní zařízení
 • Společenská místnost
 • Možnost stravy


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Zhuo Ma's Jiuzhaigou Home-Stay Located at Shang Si Zhai, Zhang Zha Town, Jiuzhaigou, Jiuzhaigou.
Zhuo Ma's Jiuzhaigou Home-Stay
China
Jiuzhaigou Sichuan Shang Si Zhai, Zhang Zha Town, Jiuzhaigou
81% 111
33.3095138 103.7898159
Zhuo Ma's Jiuzhaigou Home-Stay
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Základní 3 lůžek Smíšené Ložnice     Standardní 3 lůžek Smíšené Ložnice     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna