X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Zeppelin Hostel

Slovenska cesta 47, Lublaň, Slovinsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Zeppelin Hostel se nachází ve Slovenské ulici 47, která je hlavní avenue v Lublani.

Pokud jsou na cestě z hlavního vlakového / autobusového nádraží, jen vzít VPRAVO Masarykově ulici a odbočit vlevo na velké křižovatce na Slovenské ulici. Po několika minutách chůze, uvidíte bílou historické budově na pravé handside, zkontrolujte, zda číslo 47 a zadejte v průchodu (znaménko náš hostel je na vchodu do pasáže). Jakmile je uvnitř průchodu mít druhý zprava skleněné dveře. Můžete zazvonit na zvonek tam. Hostel se nachází ve 2. patře. To bude trvat méně než 5 min pěšky.

Pokud přijedete letadlem, shuttle bus z letiště v Lublani na hlavní autobusové / vlakové nádraží je k dispozici. Kontrola jízdní řády na http://www.lju-airport.si/en/passengers-and-visitors/getting-here/bus-and-shuttle/

Pokud jedete autem, nejprve dostat na Lublaně kruhu a pak exit Lj.BEZIGRAD, obraťte se na Dunajské ulici, směr centrum a dostanete se přímo na Slovenské ulici.
Rádi bychom Vás informovali, že pro jízdu ve slovinských dálnicích budete muset koupit "známku" v jakékoliv čerpací stanice pohonných hmot, než se dostane do Slovinska. Další informace: http://www.slovenia.info/?by_car=0&lng=2

Recepce má otevřeno od 8 do dvacet dva hodin.

Pokud je váš čas příjezdu je po dvacet dva hodin, můžeme zorganizovat late check-IN zdarma. Prosím, informujte nás o přesném čase svého příjezdu. Můžeme čekat po dobu 30 minut. V případě, že přijedete 30 minut po dohodnutém termínu, budeme muset účtovat 10 EUR / dalších 90 minut. (Maximální čekací doba je 2 hodiny)
-------------------------------------------------- -------------------------------

DŮLEŽITÉ !!! Máme zrušit svou rezervaci 3 hodiny po původním čase svého příjezdu. Pokud váš příjezd se změní čas, prosím informujte nás o tom.

V případě, že nezobrazuje, bude první noc bude účtována na kreditní kartě.