X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Zebra Hostel

viale Regina Margherita 9, Milán, Itálie

mapa a cestovní pokyny


68%Hodnocení

  • 66%Hodnota za peníze
  • 74%Zabezpečení
  • 72%Umístění
  • 70%Zaměstnanci
  • 71%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 63%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Linate:
Take autobusová linka 73 (Linate - San Babila) za € 1. Vystoupíte na náměstí Piazza 5 Giornate (je obelisk uprostřed). Tam začíná Viale Regina Margherita. Číslo 9 je na pravé straně.

Z letiště Malpensa:
Ukončete letiště Malpensa; jsou tam dva autobusy, které vás dostanou do Stazione Centrale. Vyberte si ten, který opustí ještě dříve, nebo lépe, ten, který dělá 3x2 dohodu. Každá vstupenka je asi 7 €. Zastavte se na poslední zastávce. Autobusová zastávka se před Stazione Centrale, ale pokračovat dál. Jakmile se dostanete do Stazione Centrale, vzít metro M3 (žlutá čára) bude k S.Donato a zastavit na Crocetta. Nechte stanici metra a vyhledat přes Lamarmora (tramvaj jede na té ulici, takže je snadné najít). Jděte rovně a za osm minut chůze dostanete na Viale Regina Margherita. Číslo 9 je 150 metrů dolů na levé straně.

Od letiště Orio al Serio (Bergamo) letiště:
Ukončete letiště Bergamo, a jet autobusem přímo u letiště. Každá vstupenka je asi 9 €. Zastavte se na poslední zastávce. Autobusová zastávka se před Stazione Centrale, ale pokračovat dál. Jakmile se dostanete do Stazione Centrale, vzít metro M3 (žlutá čára) bude k S.Donato a zastavit na Crocetta. Nechte stanici metra a vyhledat přes Lamarmora (tramvaj jede na té ulici, takže je snadné najít). Jděte rovně a za osm minut chůze dostanete na Viale Regina Margherita. Číslo 9 je 150 metrů dolů na levé straně.

Z hlavního vlakového nádraží:
Take tram 9 od náměstí Piazza 4 Novembre a vystupte na zastávce s názvem "Viale Monte Nero - přes Bergamo"
jinak
Take metro M3 (žlutá čára) bude k S.Donato a zastavit na Crocetta. Nechte stanici metra a vyhledat přes Lamarmora (tramvaj jede na té ulici, takže je snadné najít). Jděte rovně a za osm minut chůze dostanete na Viale Regina Margherita. Číslo 9 je 150 metrů dolů na levé straně.

Autem:
Postupujte letiště Linate na dálnici, pak rovně do centra Milána. Podívejte se na Piazza 5 Giornate '; tam začíná Viale Regina Margherita a my jsme u čísla 9.