X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Zebra Hostel

viale Regina Margherita 9, Milán, Itálie

mapa a cestovní pokyny


57%Hodnocení

  • 53%Hodnota za peníze
  • 62%Zabezpečení
  • 69%Umístění
  • 65%Zaměstnanci
  • 55%Atmosféra
  • 45%Čistota
  • 52%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Linate:
Take autobusová linka 73 (Linate - San Babila) za € 1. Vystoupíte na náměstí Piazza 5 Giornate (je obelisk uprostřed). Tam začíná Viale Regina Margherita. Číslo 9 je na pravé straně.

Z letiště Malpensa:
Ukončete letiště Malpensa; jsou tam dva autobusy, které vás dostanou do Stazione Centrale. Vyberte si ten, který opustí ještě dříve, nebo lépe, ten, který dělá 3x2 dohodu. Každá vstupenka je asi 7 €. Zastavte se na poslední zastávce. Autobusová zastávka se před Stazione Centrale, ale pokračovat dál. Jakmile se dostanete do Stazione Centrale, vzít metro M3 (žlutá čára) bude k S.Donato a zastavit na Crocetta. Nechte stanici metra a vyhledat přes Lamarmora (tramvaj jede na té ulici, takže je snadné najít). Jděte rovně a za osm minut chůze dostanete na Viale Regina Margherita. Číslo 9 je 150 metrů dolů na levé straně.

Od letiště Orio al Serio (Bergamo) letiště:
Ukončete letiště Bergamo, a jet autobusem přímo u letiště. Každá vstupenka je asi 9 €. Zastavte se na poslední zastávce. Autobusová zastávka se před Stazione Centrale, ale pokračovat dál. Jakmile se dostanete do Stazione Centrale, vzít metro M3 (žlutá čára) bude k S.Donato a zastavit na Crocetta. Nechte stanici metra a vyhledat přes Lamarmora (tramvaj jede na té ulici, takže je snadné najít). Jděte rovně a za osm minut chůze dostanete na Viale Regina Margherita. Číslo 9 je 150 metrů dolů na levé straně.

Z hlavního vlakového nádraží:
Take tram 9 od náměstí Piazza 4 Novembre a vystupte na zastávce s názvem "Viale Monte Nero - přes Bergamo"
jinak
Take metro M3 (žlutá čára) bude k S.Donato a zastavit na Crocetta. Nechte stanici metra a vyhledat přes Lamarmora (tramvaj jede na té ulici, takže je snadné najít). Jděte rovně a za osm minut chůze dostanete na Viale Regina Margherita. Číslo 9 je 150 metrů dolů na levé straně.

Autem:
Postupujte letiště Linate na dálnici, pak rovně do centra Milána. Podívejte se na Piazza 5 Giornate '; tam začíná Viale Regina Margherita a my jsme u čísla 9.