X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Your Colorful Ljubljana Apt

Kolarjeva 10, Lublaň, Slovinsko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Hlavní vlakové nádraží v Lublani (ve slovinském jazyce: Zelezniska postaja) www.ap-ljubljana.si/eng/ je relativně malý, a nachází se v centru města, asi 10 minut chůze od starého města. K dispozici je turistická informační kancelář v budově.
Autobusová zastávka je umístěna naproti vlakovému nádraží v Lublani. To bude výchozím bodem, pokud přijedete kyvadlovou dopravou z letiště Brnik. Tam je stanoviště taxi před železniční a autobusové nádraží. Doporučujeme volat nejlevnější taxi v Lublani nebo nás volá k vyzvednutí vás. Chcete-li se k nám dostanete pomocí MHD je nutné jít na Dunajské ulici (Bavarski dvor), a dostat se na autobus číslo 14. Vystupte z autobusu Infront Lesnina budovy (čtvrtého stop), kříž Drenikova ulici na semaforech odbočit doleva do Janševa ulici, pak vpravo do ulice Kolarjeva. Zazvonit na zvonek na Kolarjeva 10. Pokud máte v úmyslu použít autobusovou dopravu v Lublani, musíte si koupit Urbana kartu. Můžete si jej jednorázový poplatek 2 € na turistických informačních center, většina kiosků městských ulic a na poštách držet stejně. Jedna cesta stojí 1,20 € a umožní vám změnit tolik autobusů, kolik potřebujete v čase 90 minut.